| Lamasanu a întrebat:

Bună va rog din suflet să fiți cât mai serios puteți pentru că sunt foarte speriată.
Sunt virgina (acum nu sunt asa sigura de asta) iubitul meu m-a penetrat cu degetul într-o zi si ma durea, nu a făcut-o insistent. Au mai trecut 2 zile și a făcut-o iar dar a durat mult nu știu câte degete a băgat, durea foarte tare, nu am de unde sa știu dacă a curs sânge încă ma doare și asta a fost acum 5 ore. Oare mi-a rupt himenul? Ma simt distrusa sincer, știu că e normal, dar nu ma simt eu ok, am 15 ani nu am vrut să se întâmple asta, m-am simțit obligată. Oare mă doare că nu am fost udă sau doar m-a zgâriat sau mi-a rupt doar jumătate din el?

9 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Poate te-a zgâriat, stai calma. Dacă tot mai ai dureri, du-te la ginecolog.
De ce să te simți distrusă? Te păstrai după căsătorie sau ce

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita daca ti- ai cauta un iubit doar cand in viitorul apropiat vei fi deschisa la ideea casatoriei si dacavte vei impmica sexual doar dupa casatorie.Pacatul intotdeuna traumatizeaza trupul si sufletul.

| Violleta2022 a răspuns:

Cum crezi tu ca poate fii normal ca la numai 15 anisori sa le permiti baietilor sa-ti bage degetele si manile in vagin si sa iti rupa himenu? De ce accepti asa ceva?
Ca de placere nu poate fii vorba, atata vreme cat pui ca te doare si ca esti obligata.
De ce te simti obligata? Esti santajata?
Spune imediat parintilor sa poata anunta Politia, ca sa nu mai fii santajata, violata sau doamne fereste, sa te omoare.

| mihai69 a răspuns:

Nu avem de unde ști; dar bine ar fi să vorbești cu mama ta despre asta. Dacă nu poți, măcar cu altă persoană adultă de încredere.
Te va lămuri cu siguranță că ceea ce ai trăit NU e ok, dar mai ales că trebuie să o rupi de acel individ.

| mihai69 a răspuns:

"am 15 ani nu am vrut să se întâmple asta, m-am simțit obligată"
Poate de asta (se simte distrusă); mie unul îmi cam sună a abuz ceea ce s-a petrecut acolo.

| TheRealFantasy a răspuns:

Esti sigur ca nu e invers situatia? happy
Sau te plictisesti iar laughing e cam lunga si pompoasa intrebarea totusi.

HF dar mi se pare o prostie, exista entertainment mult mai bun pe net. Numai boomerii trolleaza tongue

| 3824060673 a răspuns:

Ce îți place la el?

| Lamasanu explică (pentru 3824060673):

Pai totul

| 3824060673 a răspuns (pentru Lamasanu):

Ce te interesează să afli în mod concret prin întrebarea principală postată?