| Andreeei2000 a întrebat:

Am 15 ani si am bagat degetul iubitei mele in vagin, un singur deget, a durut-o dar nu asa tare, dar nu a curs sange atunci, doar dupa cate ore a curs un pic de sange, am simtit ca am zgariat-o din greseala cu unghia dar nu sunt sigur, a fost dizvirginare?

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nici vorba.

Daca nu ai avut contact sexual cu ea, nu a fost dezvirginare.

| Scintilla a răspuns:

Ai facut treaba, nu a avut loc nici-o dezvirginare. Ar trebui intai sa fi responsabil cu capul pe umeri, documentat si dupa sa ii bagi iubitei tale ce te taie prin cap.

| Caddy14 a răspuns:

Nu

| FaraNume08 a răspuns:

laughing lol, m-ai facut sa rad rolling on the floor ...si nu nu cred.

| CoRrUpT3D a răspuns:

Bai fratele meu nu mai pune asemena intrebari tampite ca radie toata lumea de tine nu vezi laughing)))) nici eu nu mai pot de ras laughing)

| CoRrUpT3D a răspuns (pentru CoRrUpT3D):

Scuze de ultima parte cu "nici eu nu mai pot de ras" pentru gramatica mea laughing

| scalaru a răspuns:

NU MAI POT DE RAS rolling on the floor))))))))))))))))))))))) a ramas insarcinata cu tripleti ai grija