| ancuta6 a întrebat:

Am 17 ani si mi-am inceput viata sexuala de curand.Am intretinut numai 2 relatii sexuale pana acum.Nu am un ciclu regulat si mama mea vrea sa ma duca la un control pentru un tratament.Printr-un ecograf se va vedea ca nu mai sunt virgina?(presupun ca imi va face un ecograf la ovare ).

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este extrem de important sa-i spui ginecologului ca esti activa sexual, fiindca asta schimba complet datele problemei. In nici un caz nu te gandi sa minti cu ceva asa important (desi nu cred ca cineva poate fi atat de inconstient incat sa minta medicul).

| Marius2011 a răspuns:

Buna ancuta partea cu ciclu poate fi si din cauza ca ai inceput viata sexuala recent. asa a patit si prietena mea acum depinde poti sa te duci dar ginecologu isi va da seama oricum laughing

| goldheart a răspuns:

Nuu...decat daca se uita inauntru, intelegi tu...deci stai linistita :*:* fundita?

| UTILIZATOR0 a răspuns:

As murii daca as fi in locul tau.sincer nu stiu daca se vede sau nu.eu cred ca nu.

| theboss8159 a răspuns:

Sincer nu cred ca s-ar vedea big grin sau daca tot te temi asa tare sa nu vada maicata iei 30-40 lei il intrebi pe doctor intre 4 ochi daca s-ar vedea si si daca se vede ii zici la doctor sa nu zica ii dai la doctor niste bani sa nu zica daca s-ar vedea. daca as fii in locul tau asa as face

| bwmer123_9688 a răspuns:

Da si te va bate sau nu vei mai iesi din casa stii din astea
.