| BecauseOfYou a întrebat:

am 17 ani si sunt inca virgina. Prima oara mi-a venit menstruatia la 11 ani si pana acum 3 luni era perfect normala. De 3 luni incoace am scurgeri albe sau maronii care prezinta mirosuri, dureri abdominale, dureri de spate, lipsa poftei de mancare, menstruatia imi intarzie mai mereu sau cand imi vine curge foarte putin. Luna aceasta problema e ca mi-a venit mai repede cu 12 zile. Sunt putin cam speriata. Un sfat, un mic ajutor sau o idee de ce ar putea fi?

1 răspuns:
| Kerekes_Arnold_1989 a răspuns:

Poate fii vorba de candida, candidoza, du-te la doctor, nu e nimic grav!