| Loredana96 a întrebat:

Buna,am 17 ani si un baiat de 23 s-a legat de mine cu 8 luni in urma.In toate aceste 8 luni mi-a demonstrat prin toate felurile ca ma place, si cu timpul ca chiar tine la mine.Ma cauta mereu, imi cadona flori, ma suna, avea grija sa ma imbrac bine ca sa nu ma imbolnavesc in schimb eu niciodata nu i-am scris prima sau nu l-am sunat.Mereu il respingeam cu toate ca cu timpul m-am indragostit in el foarte mult, dar ii aratam contrariul.A fost aproape jumatate de an in Franta, si de acolo ma suna in fiecare zi si urmarea ce fac eu.Imi spunea ca ma iubeste.In prima zi cind a venit acasa nici nu a trecut pe la el, a venit indata la mine la poarta.Se astepta la schimbari de la mine, dar eu la fel nu voiam macar sa il imbratisez.Am facut asta pentru ca faptul ca e cu 7 ani mai mare ma facea sa cred ca el vrea doar sa se foloseasca de mine, si imi era frica sa nu ma atasez prea tare de el.Dar s-a ajuns la mai rau.Cu o saptamana in urma mi-a spus ca nu imi poate suporta caracterul, ca a vrut sa inteleg ca s-a schimbat pentru mine, dar nu mai poate rabda deja.Mi-a spus pa pentru totdeauna.In acea zi am incercat sa-l conving ca tin la el, dar nu a vrut sa ma creada
Acum a inceput sa vorbeasca cu cea mai buna prietena a mea...ce inseamna asta? avind in vedere ca el stie foarte bine ca e cea mai buna prietena a mea.Ce vrea sa faca cu asta?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e om serios, daca tinea la tine nu se dadea la alta, treaba ta ce faci de acum inainte.

| neutrino a răspuns:

El doreste sa se distreze cu cine poate. Atat si nimic mai mult.

| Biiskrem a răspuns:

Vrea să te facă geloasă și văd că îi cam iese.
Ai grijă de tine, ai grijă ce faci, depărtează-te de el. Doar se joacă cu tine...
Dacă abandonezi jocul, regulile lor spun că pierzi. Dar după regulile din "sportul" ăsta, câștigi.

| GeorgyGirl a răspuns:

Poat vrea sa te vaca geloasa sau sa afle de la ea mai multe despre tine. oricum daca ai incredere in ea nu e nici o problema dar ai grija sa nu se ataseze prea mult de ea si sa il pierzi.mai incearca sa discuti cu el!

| sEnOkHs a răspuns:

A vrut sa profite de tine a vazut ca nu merge, acum a luat-o pe altawinking

| Mihaela369 a răspuns:

Cred ca vrea sa iti arate ca daca tu il respingi poate gasi pe altcineva dar ca nu isi doreste asta

| Salageanu_Geck_1978 a răspuns:

Dar im tot timpul asta ari făcut dragoste?