| Djlsghtnquuw a întrebat:

Hei :*.Mdeci.sunt cu un baiat de 2 luni, si azi a venit unul cu care ma inteleg destul de bine.Si se comporta foarte draguut cu mine.ma ia in brate, ma tine de mana.si azi a vrut sa ma sarute, dar i'am spus ca am prieten.Si nu stiu ce sa faac :-s. Nu ma pot desparti de el, pentru ca m; am obisnuit cu el.si m'as simti ciudat nefiind cu el. Dar totusi m'as combina cu celalalt, pentru ca se comporta foarte dragut cu mine. Ce sa fac?:-s

Răspuns Câştigător
| Antoniia458 a răspuns:

Poti saezi ce comportament au. cum se comporta cu alte fete si daca iti place mai mult de actualul ramai cu el, daca nu...

6 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Gandeste-te pe cine iubeti dintre ei 2. Ca poate cel care se comporta frumos poate sa se comporte numai cu tine asa si cu restul... dar totusi tu pentru care simti iubire pe care il iubesti mai mult
Nu trebuie neaparat sa fii cu unu pe care nu il iubesti dar sa fie respectos
De xemplu eu cunosc pe cineva care are gagik pe un repetent si daca simte ca il iubeste mult s-a combinat cu el deci gandeste-te si vezi ce simti care este perfectul depinde de tine nu de cei de pe TPU

Sper sa gasesti raspunsul
Multa bafta love strucklove strucklove struck

Leda Monster Bunny

| Al3x_3632 a răspuns:

Depinde cum se comporta cel de acum cu tine cu cine iti place sa stay mai mult? eu zis sa iti urmezi inimabig grin

| f a răspuns:

Mdeci eu spun sa nu te desparti de actualul pentru ca ti. o fi facut ala ochi dulci, dar cu timpul ii trece si apoi o sa. ti para rau ca l.ai parasit pe actualul. Dar treaba ta. in cazul in care nu vrei o relatie serioasa fa cum iti spune inima.

| Corina0901 a răspuns:

Gandeste-te bine.eu cred ca mai bine ar fi sa ramai cu actualul.pentru ca nu toata lumea.(toti baietii). care se poarta frumos cu tine neaparat te si plac sau chiar te iubesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai celalalt cum se comporta? vezi tu, aparitile insala