| rafa_5782 a întrebat:

am 17 ani, sunt din timisoara. mi-asi dori enorm sa intretin relatii sexule cu o fata de aprox varsta mea. mi-asi dori o prietena de sex din timisoara dar nu vreau sa ma implic in vreo relatie, doresc doar sex cu acea fata ( cred ca este ceva normal) Daca sunt fete care doresc ca aiba o relatie strict sexuala cu mine? mersii:*

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

N-o sa gasesti nici macar una,calmeaza-te si nu mai posta toate refularile pe un site plin de copii!
Eventual,intra pe un site care se ocupa cu asa ceva,matrimoniale, intalniri, nu pe TPU!

| hackey a răspuns:

Curvele sunt prea scumpe asa-i?

| Dr3yga20 a răspuns:

La voi acolo in Timisoara nu se gasesc curv3?

| rafa_5782 explică (pentru Dr3yga20):

Nu ai inteles, asi putea merge la curve si acum, eu vreau o fata care se afla in aceiasi situatie cu mine, de aprox aceiasi varsta cu mine cu care sa intretin strict relatii sexuala.

| chipanoo a răspuns:

Tu esti altul care n-are bani de curve sau nu ii in stare sa agate o fata pentru o seara.

| Pikachuuuu a răspuns:

Sorry, dar ce a fost asta, pentru chestii de genul fie mergi pe centura fie apelezi la o prietena cu aspiratii ca ale tale, doamne tu iti dai seama ce intrebari pui. adica nu stiu ce sa zic dar eu sa fiu baiat cred ca nici orgoliul nu m-ar lasa sa fac asta. adica nu reusesti sa gasesti si tu una sau chiar puneti intrebari fara noima

| rafa_5782 explică (pentru Pikachuuuu):

Caut aceea pritena cu aspiratii ca ale mele. nu intelegi?

| Pikachuuuu a răspuns (pentru rafa_5782):

Ei bine o fata care se respecta nu ar face asa ceva pentru ca daca ti-ar raspunde acestei ''provocari'' atunci ar insemna ca este... fara suparare fie ca te vinzi pe bani sau asta este tot asta...

| Nucreeed a răspuns:

No strings attached.ha? buna idee omule dar nu cred ca o sa gasesti