| adrianaacb a întrebat:

Buna am 18 ani si imi place de un baiat din clasa de la mine si as vrea sa ii spun in fata asta. Nu stiu sigur daca si el simte ceva pentru mine. De exemplu in timpul orelor se intoarce si se uita la mine, imi zambeste, vorbeste frumos cu mine, nu injura in preajma mea, imi deschide usa daca e nevoie...nu stiu cum sa spun dar are privirea aia, dulce si poate mi se pare mie sau nu dar parca se uita diferit la mine. Imi puteti da va rog un sfat? Sa ii spun ce simt sau nu? Ps: asta se intampla de aprox 1 jumatate!

Răspuns Câştigător
| sEnOkHs a răspuns:

O sa vezi ca o sa vrea sa fie cu tine...fa-ti curaj si du-te la el ia-l de mana si spune-i te place sigur si el spune-i cat mai repede ca sa nu il pierzi dupa.

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma sigur ai 18? ani...
!? Cred ca confunzi relatiile amicale cu ceva mai mult!/? laughing

| Wihox a răspuns:

. doar sa nu confunzi bunele maniere cu flirtul.

| dudy2204 a răspuns (pentru Wihox):

Bine zice fratele Wihox