| anonim_4396 a întrebat:

am 18 ani si jumatate si am facut dragoste cu prietenul meu pe 28 luna trecuta si pe 30 nu ne.am protejat prima data s.a oprit si nu si.a dat drumul in mine la fel si a doua oara! Insa eu nu am un ciclu regulat si pe 9 mi.a venit luna trecuta acum astept dar as dori sa stiu daca puteam sa raman atunci insarcinata! El s.a dus la baie si s.a spalat dar imediat a venit si am continuat ...este posibil sa se fi intamplat ceva si sa pot ramane?
Multumesc! (as dori ca intrebarea sa fie tratata cu seriozitate!)

Răspuns Câştigător
| Alina190 a răspuns:

E mai mult frica. Si eu am trecut prin ceva asemanator. Stai linistita. Daca a avut senzatie de exemplu si totusi nu si-a dat drumul in tine, nu ramai insarcinata. Si chiar daca si-a dat drumul in tine, daca nu erai in perioada fertila, atunci nu ramai insarcinata. Afla mai multe despre metoda calendarului, daca nu folositi prezervativ.

2 răspunsuri:
| valy311 a răspuns:

Sigur ai ramas insarcinatahappy

| VineSoarele a răspuns:

Felicitari, o sa ai tripleti >big grin