| nothingelsematters a întrebat:

Am 18 ani si nu mi-am inceput viata sexuala.Am incercat de vreo doua ori cu prietenul meu dar m-a durut ingrozitor.Eu imi doresc sa trec de partea asta dar nu pot suporta durerea aceea, nu stiu ce sa fac. Suntem de un an impreuna si il iubesc, deci e persoana potrivita, ma simt aiurea pentru ca mi-e frica sa mai incerc. Ce ar trebui sa fac?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa treci pe la ginecolog daca simti ca ai o problema grava. Ori suporti durerea pana trece.

| Aylee a răspuns:

Ar trebui sa inteleaga ca te doare si sa fie mai tandru cu tine.

| adyy95 a răspuns:

Buna!
Acea durere nu poate fi insuportabila doar daca prietenul tau este mai brutal si nu este tandru!
ar trebui sa-i spui sa fie mai tandru sa ai ba rabdare in timpul penetrarii nu sa se repezeasca!
El trebuie sa faca niste gesturi tandre ca sa te faca sa uiti de acea durere sa simti doar placerea momentului!
Bafta!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Mergeti la un film romantic, folositi lubrifiante.relaxati-va.tipo,sexul e misto, nu ar trebui sa te temi

| blueangel99 a răspuns:

Fugi de-aicea! Cum adică? Să faci dragoste cu iubitul?!

| nykgio a răspuns:

Multi nu prea au rabdare in ziua de azi, Daca nu are rabdare cu tine, cautati altu cum fac toate happy

| Astaroth a răspuns:

Esti frigida si impenetrabila.E vina ta, pur si simplu esti incapabila de a face sex asa ca mai bine fereste-te de baieti si ei de tine, sa nu se ajunga la un futai prost saracu baiat sa se chinuie in zadar cu tine. Daca as intalni una ca tine care se dovedeste a fi dezastru in pat as parasi-o fara discutii.

| goodbyee a răspuns (pentru Astaroth):

Ce raspuns de *** ai dat, dar tu ai auzit cumva de RABDARE? Sau pentru tine intr-o relatie conteaza doar sa-ti satisfaci tu placerile si atat? Sau tu pui intr-o relatie accent numai pe sex? Mai bine taceai dracu, ca n-ai tu dreptul sa judeci.winking bafta

| dumy25 a răspuns:

Să fie mai "blând" cu tine prietenul tău și să aibă răbdarea necesară...

| lenutsica a răspuns:

Ar trebui sa te relaxezi, sa te gindesti la ceva placut la ceea cit de mult il iubesti si iti doresti sa te simti bine.dar nu la ceea ca acusi a sa te doara sau ceva de felul asta...