| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am 18 ani si sunt virgina,eu si prietenul meu am decis sa Facem pasul mare. sa Facem sex, si m-am gandit dacă o sa fim Putin beti, ce ziceti o sa mă doara? In sens ca o sa simt durerea?

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

O sa fie o aiureala. Oricum o sa te doara si va fi totul ca prin ceata.
Macar fa-ti o amintire pentru mai tirziu cat de cat romantica.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu fiti prea beti.Sa te rogi de a lui sa se uite la a ta.Mai bine sa fiti mai treji.Ca o puteti face in siguranta.Cand esti baut nu prea mai tii cont decat de cum sa intri la caldurica.Ma refer la el.

| MadRaven a răspuns:

De ce sa fiti beti daca e un moment asa de special pentru amandoi?
O sa doara chiar daca esti beata sau nu.
Eu zic sa u bei jimik, dar decizia este a ta!
Baftă!

| Oana92 a răspuns:

Nu are rost sa va imbatati, nu o sa va mai amintiti nimic si e pacat sa ratati acest moment.

Răspuns utilizator avertizat
| SoloPC a răspuns:

Da! Ori cine o simte prima oara chiar daca este beat sau nu!

| LadyR a răspuns:

Buna. Crezi ca daca veti fi "putin beti" te va ajuta. Asta e un moment frumos din viata ta, poate cel mai frumos moment pe care cred ca ti-l dedici unei persoane speciale. Dupa parerea mea mai bine nu bei si ce va fi, va fi. So enjoy the moment!winking