| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si inca nu am facut sex pana acum credeti ca e bine, e rau? As dori parerile voastre.Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza ca esti fata sau baiat...Parerea mea este ca e bine ca n-ai facut asta pana acum pentru ca trebuie sa fii suficient de matur si sa te bucuri de moment, nu sa fie o tampenie dupa principiul ca asa au facut restul. Fa-o cand esti pregatit si cand gasesti o persoana la care sa tii cu adevarat, nu sa fie o chestie de 2-3 luni si gata. Tot respectul din partea mea.

15 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Si eu am 19 ani si nu am facut sex, sunt anul 2 la facultate si crede-ma am colegi de 21 care n-au facut.

| anonim_4396 explică (pentru Dr3yga20):

Tot respectul si pentru tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii pe pace, dragul meu. Nu ai niciun motiv de ingrijorare.
Sper doar că dorința ta de a ne afla părerile e din pură curiozitate, și că nu trădează nesiguranță.
Din punctul meu de vedere, nici nu ar trebui să ceri opinia nimănui, cu atât mai puțin unor străini, vizavi de acest aspect atât de personal, de intim al vieții tale. De ce? Pentru că este complet irelevantă. Pur și simplu nu contează ce spun,, oamenii" (in special dacă e vorba de comentarii negative).

Mă bucur pentru tine și te felicit că nu ai cedat in fața presiunilor sociale (indeosebi in cazul in care ți-ai propus tu, in mod deliberat, rezistența aceasta eroică).
Crede-mă, ești mai bărbat dacă reziști tentației așteptând momentul și persoana potrivită, decât dacă cedezi primei ispite disponibile.

Jos pălăria.

| rousz a răspuns:

Hey! scumpa mea, niciunde nu se impune sa ramai virgina pana la varsta de... sau sa te culci de la varsta de..., daca tu nu ai simtit nevoia sa faci acest pas e ok, nu se intampla nimic! bravo tie!

| anonim_4396 explică (pentru rousz):

E baiat. Sigur asta nu schimba mesajul tau(real si frumos) decat ca trebuia 'scumpul meu' in loc de 'scumpa mea'

| rousz a răspuns (pentru anonim_4396):

Oupsssslaughinglaughing scuza-ma ''toly'' am crezut ca esti fata! imi cer mii de scuze!

| rousz a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi de corectare laughing chiar nu am stiuhee hee

| toly a răspuns (pentru rousz):

Nu face nimic

| anonima3389 a răspuns:

E bine. faci cand crezi u k e bine.nu trebuie sa te iei dupa lumea care face misto k esti virgina/virgin la varsta asta.

| toly a răspuns (pentru anonima3389):

Tu cati ani ai?

| anonima3389 a răspuns (pentru toly):

Ce conteaza varsta mea?

| ElDictator a răspuns:

Cred ca e bine.

| IepurasPerfect a răspuns:

Fiecare face atunci cand este pregatit! nu iti face probleme

| toly a răspuns:

Sunt baiat

| ioanaadina a răspuns:

Este bine.ai timp!