| Alle15 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa stiu pe ce loc ce clasifica firma de cosmetice yves rocher si avon in lume,sau in romania.Un clasament va rog!Si care credeti ca sunt mai bune si parerile voastre.Multumesc,dau funda!

Răspuns Câştigător
| missoriginal a răspuns:

Yves rocher e mai bun ca avon de 100 ori
Avon/Oriflame sunt nr.1 in Romania iar Yves Rocher e nr.1 in Franta
Acum zii tu:care e mai bun Franta sau Romania
Plus ca YR e o firma cu produse mai naturale pe cand avon foloseste chimicale de tot felul
Spre exemplu am vreo 5 parfumuri de la YR si 2 de la Avon(primite cadou) si la cele de la avon miros a alcool si e foarte neplacut
Desigur ca unii considera avon mai bun deoarece nu au auzit despre YR
Oricum, Yves Rocher 100%

3 răspunsuri:
| JoAnne9 a răspuns:

Avon e mai bun.

| maddallynna a răspuns:

Pai avon este numarul 1 in romani, locul 2 este oriflame dar de yves rocher nu am auzit! iti recomand avon sau oriflame sun cele mai bune! fundda?

| Cristina_Militaru_1997 a răspuns:

Eu cred ca yves rocher este mai bun ca avonul.Sunt reprezendanta si la avon si la yves rocher si mie mi se pare mai bine la yves rocher sunt produsele mai bune de 10 ori decat la avon.