| AlexiaPavel99 a întrebat:

Am 19 ani si tata(prea protectiv) mi-a angajat un bodyguard pentru ca era sa fiu violata! De cand l-am vazut(pe bodyguard) am fluturi in stomac! El nu are iubita si nici chestii din astea dar e cam mare pentru mine! Are 23 de ani! Dupa ce l-am mai cunoscut am inceput sa il plac! L.am convins sa ma lase la o petrecere si acolo era sa fiu din nou violata! Eram jos si tipam dar el a aparut si m.a salvat! La batut mar pe tip si mi-a spus ca nu si-o va ierta niciodata! Eram lovita si plangeam asa ca l-am rugat sa doarma langa mine! A adormit tinandu-ma in bate iar eu cu gandul la cele intamplate am inceput sa plang! El s-a trezit si mi-a zis ca tptul va fi bine si ca o sa ma apere mereu! L-am intrebat daca poate sa ma apere si de iubire iar el a zis ca nu stie si m-a sarutat...era atat de lent si parca ma inviora(a fost primul meu sarut) iar el s-a oprit si cu lacrimi in ochi mi-a zis ca e gresit si ca nu vrea sa ma raneasca! L-am intrebat daca ma place si a zis ca nu a placut pe nimeni asa cum ma place pe mine dar ca e total gresit! Credeti ca ma iubeste? Cum sa fac sa il uit? Chiar e asa de mare diferenta?

10 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Hai mă pe bune? Ai văzut filmul indian și ai venit aici sa-l povestești? laughing)
Deci cine vrea să vadă filmul căutați Bodyguard pe actor îl cheamă Salman Khan happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai avut un vis interesant, pacat ca te ai trezit inainte sa ti o traga bine

| RAY a răspuns:

Ce povesti inventati in vacanta

| SG1995 a răspuns:

Faina poveste, desi cam cliseic, dar on topic, nu, 4 ani nu e o diferenta mare.

| Necunoscut112 a răspuns:

Şi la final ţi-a sunat alarma de la telefon? Violată oi fi fost, dar ești prea săracă pentru bodyguards.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept si partea a doua la povestea asta, ai o imaginatie destul de bogata.

| Boss491 a răspuns:

Frumoasa poveste

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Mi-ai facut ziua mai buna... happy

| Enertx a răspuns:

Ce filme va faceti.