| cezzycezzy10 a întrebat:

Am si eu o problema. Eu sunt pe clasa a cincea si mie imi place de un baiat de pe clasa a sasea. Si lui ii place de mine, pentru ca l.am intrebat si a spus ca ma place. L.am intrebat daca vrea sa fie impreuna cu mine si l.au intrebat si unii dintre colegii mei si a spus ca e prea mic pentru o relatie.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SerbanAntoniaElena0550 a răspuns:

Eu zic ca e normal sa placi un baiat si un baiat sa te placa, dar sincera sa fiu nu incerca sa faci o mare prostie, la fosta mea scoala am avut o colega care se punea mereu cu baietii mai mari de varsta ei si inca face asa ceva, si asta era cand eram in cllasa a 5-a si acuma sunt a 6-a, ai grija te rog cu baieti, pentru ca nu sti ce e in capul lor! Asta e de la fata la fata! Sper ca ti-am dat o idee...

3 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Sa mai copilaresti.Ce a zis baiatul a fost o afirmatie foarte inteleapta.Vei avea tot timpul din lume pentru a cunoste baieti, sau pentru astfel de relatii, copilaria insa din pacate nu se va mai intoarce niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti vezi de papusile tale. o sa ai parte de drame toata viata, nu incepe de pe acum

| wαтerғαll a răspuns:

Lasa-l in pace, nu stiu ce-ti trebuie relatie la varsta asta. Baiatul are dreptate, traieste-ti copilaria.