| sweetnicol a întrebat:

Am 23 de ani si sunt casatorita de 5 ani cu acelasi barbat cu care mi-am pierdut virginitatea. Mi-a propus sa ii fac sex oral, nu am facut niciodata si mi se pare scarbos, nu stiu ce s afac ca daca nu primeste ce vrea o sa se duca la alta si nu vreau. Nu stiu ce sa fac sa incerc sa ii fac sau nu, un sfat va rog muult

Răspuns Câştigător
| Julia89 a răspuns:

Dar daca sunteti casatoriti nu vad care e problema, nu cerd ca s-ar duce la alta doar pentru atata. Alte fete nici macar nu sunt impreuna cu pretenul de 1 an si tot practica. Na acum e decizia ta dar stii vorba aia: Doamna in societate si c***a in pat. Numai bine iubiti-va mult.

4 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

Decat sa ii faci cu scarba, si u sa nu te simti bine, mai bine sa nu o faci.
Daca te iubeste cu adevarat, nu va merge la nimeni altcineva. si te va respecta pentru femeia care esti tu. nu ai de ce sa fii obligata sa ii faci daca tu nu te simti bine, nu stiu, spune-i ca nu vrei, ca ti se pare scarbosbig grin. si vezi cum reactioneaza.
numai bine:*

| Marynna a răspuns:

De ce zici ca o sa se duca la alta daca nu ii faci sex oral? Ti-a zis el asta? Daca ti-a zis asta inseamna ca vrea sa profite de tine si ca nu are niciun sentiment pentru tine[scuze daca par dura,dar asta-i adevarul]. Insa daca banuiesti tu ca te va parasi daca nu faci cum vrea el,poate nu e chiar asa cum crezi tu. Vorbeste cu el,explica-i ca tu nu te simti bine practicand acest sex,ca il iubesti,dar nu vrei sa faci asta[sa nu ii zici ca iti e scarba ca o s-o ia personal si poate se supara].

Pana la urma trebuie sa va placa amandurora,nu numai lui sau numai tie, iar daca unul dintre voi nu se simte in largul lui facand acest lucru, atunci celalalt partener trebuie sa inteleaga.

Bafta :*

| Allexandraaa a răspuns:

Ti-a spus el ca va merge la alta sau asta crezi tu? :) Daca tine la tine, va ramane cu tine nu va merge la altele doar ca sa isi potoleasca "poftele". Oricum. la sexul oral prima data e cel mai greu X_X. Te sfatuiesc sa inchizi ochii si sa lasi lucrurile sa curga de la sine. Daca te iubeste iti va acorda timp. Sii eu cand am facut pentru 1 data mi-a spus ca a fost bine, cand de fapt a fost total stupid[l-am prins cu dintii ]:)). Uite aici http://www.imaginelife.ro/......as_cu_pas/ :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat, nu ar trebui sa ti se para scarbos happy [parerea meaa...