| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU! FUNDIȚA (celui mai bun raspuns ).
Astăzi as vrea sa vorbim despre sexul oral. Va voi pune cateva intrebari. Va rog sa raspunda cei... open mind. La început recunosc, ce ii drept eram scandalizata de acest subiect pana am stat si am analizat anumite lucruri. De ce ar fi sexul oral ceva dizgrațios atat timp cat cei doi se cunosc si se iubesc? De ce s-ar injosi femeia făcându-i sex oral iubitului ei? Acesta cum ii face - punându-si boticul intre piciorusele ei? Oare sexul oral este ceva atat de vulgar, scarbos si asa mai departe? Eu consider ca nu - cu privire la ambele sexe. Femeia nu este cu nimic mai prejos decât un bărbat și nici un bărbat nu este cu nimic mai prejos decât o femeie... din acest punct de vedere.
Nu i-am facut niciodata sex oral maimuțoiului meu de acasa, mi-a fost rusine recunosc. Uneori imi doream sa ii fac altelori nu, dar niciodata, absolut niciodata nu m-a forțat a spus mereu "cum vrei tu iubito ". Deși sa fim sinceri, cu totii stim ca isi doreste, corect? El mi-a facut si nu i se pare nimic scarbos, mie de ce mi s-ar parea? Atat timp cat igiena nu este promițătoare.
Intrebarile mele ar fi : Credeți că imi va iesi daca voi incerca?
Nu stiu cum sa procedez la capitolul "sperma", nu pot sa ii zic ca nu vreau, s-ar simti prost, el nu are nici o problema la mine. Nu as vrea sa se simtă prost. Oare ce gust are? Atat timp cat nu are nici o boala, oare e atat de nasol?
Nu stiu oameni buni sad faza cu sperma e putin ciudată nu stiu cum sa fac. Voi ce părere aveți?
Credeti ca va merge bine?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

1. Imi place cum gandesti.
2. Sa stii ca si eu cand eram adolescent nu puteam sa admit ca imi voi baga limba in pasarica unei fete, daramite sa iau in gura penisul unui baiat. De altfel nu admiteam ca as putea face sex cu baieti, desi ma atrageau fizic si nu numai.
3. Nu, sexul oral nu este dizgratios. Se spune ca in sex nu este nimic pervers daca place ambilor parteneri. Apoi, daca iubesti partenerul, trebuie sa-i iubesti toate partile corpului. dejectiile nu, dar sperma u este dejectie.
4. Nimeni nu se injoseste daca face sex oral, daca ii place si mai ales daca raspunde la gestul partenerului.
5. In sex nu trebuie sa iti fie rusine de nimic: sa ceri sau sa oferi. Rusinea nu are ce cauta in sex.
6. Apreciez atitudinea „maimutoiului" tau, care este una normala intr-o relatie.
7. E adevarat ca igiena trebuie sa fie impecabila.
8. Intrebi: „Credeți că imi va iesi daca voi incerca?". Nimeni nu s-a nascut invatat. Trebuie doar sa urmaresti reactia partenerului si chiar sa-l intrebi ce ii pace mai mult. Totul se invata.
9. Daca este intelegator – asa cum mi s-a parut - va intelege ca nu-ti place sperma, sa o iei in gura sau chiar sa o inghiti. Nici iubitului meu nu-i place. A luat-o doar o singura data.
10. Fiindca suntem la pct.10, spun ceva despre care o sa stim doar noi: mie imi place enorm sperma. Este sarata, uneori salcie si putin „uleioasa". Cand am facut sex oral prima data unui baiat, ma gandeam cum o sa procedez cu sperma. El stia ca nu-mi place. Dar fiind foarte excitat, cand mi-a zis ca-i vine, mi-am zis: nu o fi dracu’ atat de negru, fie ce-o fi. Si a ejaculat in gura mea, iar eu am inghitit-o. Am ramas cateva ore cu gustul si mirosul placut de penis si sperma.
11. Ca supliment, iti spun ca nu multe fete sau multi baieti bisexuali agreaza sa primeasca sperma in gura. Poti sa ii spui ca nu o vrei in gura si sa-ti spuna cand ii vine sa ejaculeze.
12. Poti sa ii faci sex oral fara sa ejaculeze si sa continuati cu sex vaginal.

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ejacularea spermei in gura persoanei (fata, baiat) care practica felatia, fara ca respectivul sa fie anuntat in prealabil ca urmeaza sa se produca ejacularea si/sau fara sa-l intrebi daca accepta sau NU, ca sperma sa-i fie ejaculata in gura sau pe o alta parte a corpului, reprezinta lipsa educatiei, dar mai ales un gest... incalificabil. SanatatE!

| mihai69 a răspuns:

1. Da. Evită să îl atingi cu dinții - asta e regula de bază. În rest, imaginează-ți că ai în mână fie o înghețată la cornet, fie o acadea...
2. Gustul e... relativ ciudat. Nu e de nesuportat, dar ceea ce nu e de obicei plăcut este textura - senzația de „lipicios-alunecos" cam ca o supă de găină sleită. Dacă treci peste asta, nu e chiar ceva de nesuportat. Poți să faci ceva teste înainte, luând puțin cu un deget dintr-o ejaculare provocată manual. Măcar ai idee la ce să te aștepți. Dacă nu îți place și gata, spune-i - cu siguranță va înțelege și te va avertiza să te retragi la timp.
3. vezi #2.
4. vezi #3.
Sigur va merge bine. Poate vor fi ceva stângăcii, dar nimic memorabil (în sensul rău).
Baftă!
PS abia pe urmă am văzut că deja ai ales un răspuns drept cel mai bun. Totuși cred că merită să-l trimit și pe al meu. Ca să mai ai și altă opinie.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Iti multumesc Mihai. A fost un raspuns bun.
Imi pare rau ca nu mai am fundita. sad

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mihai69):

Ai spusce nu am spus eu.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti dau fundita mea.big grin

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

Ei da rolling on the floor mi-a placut si felul in care ai raspuns tu dand dovada de sinceritate. Ar fi fain sa existe 3 fundite.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pentru „fundițele" lor dau eu răspunsuri aici - încerc doar să ajut.
Bine, recunosc, mai fac și multă caterincă - dar numai acolo unde merge. Dar cum majoritatea asta caută, de ce să nu le oferim?
Cu plăcere; chiar contează mai mult ca zece fufu d-astea un „mulțumesc" sincer!

| mihai69 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Și tu - ce n-am zis eu.winking

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Multumesc mult pentru ajutor. Sincer.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa incerc sa-ti raspund si eu la intrebari in calitate de persoana care a facut sex oral si la femei si la barbati? Ce zici? Accepti?

Răspuns utilizator avertizat
| gheorghe699 a răspuns:

Sigur o sa te descurci, nu ai nevoie de studii..iti spune unul care adora sa ..linga pasarica, labiile ma excita la culme, le-as linge incontinu, ..recunosc am facut oral doar la fete, mi se pare scarbos cu barbatii ...si sa iti spun un secret, eu ador sa dau limbi si nu pretind ca partenera sa imi faca si ea ..cand ve-i simti tu o ve-i face. bafta.

| Bastanul2018 a răspuns:

Buna. pai hai sa iti dau eu un sfat din pct de vedere masculin. sexul oral mentru mine nu este deloc scarbos atata timp cat exista igiena reciproca exact cum ai spus tu din contra pentru mine este o fantezie.
In legatura cu sperma. i idee. ar fi ok daca ai vb cu el si i-ai spune sa te anunte in momentul in care isi da drumul sau macar sa isi dea drumul pe corp. Iti doresc multa multa bafta si sa fii fericita. Distractie placuta?