| Lesyka a întrebat:

Vreau sa imi pierd virginitatea si nu stiu cum imi este rusine parca prietenul meu mi-a propus asa ceva dar imi era rusine ce sa fac dati-mi vreun sfat cum sa procedez

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu vârstă ai? Nu văd de ce ești atât de stresată că ești virgină!
Stai cuminte în banca ta, nu te arunca că ai să suferi!
Pa, pa.

| julia221 a răspuns:

Nu fa asta. pe buna, n-o fa.

| Unffox a răspuns:

De ce sa-ti pierzi virginitatea? Si mai ales de ce sa vrei acest lucru? T.T

Zau ca nu va inteleg... Ce faci tu nu are noima. Ti-a propus prietenul tau sa o faceti si desi ti-e rusine si acest lucru te incomodeaza, vrei sa o faci? Nu e cam trasa de par chestia asta?

Asteapta, ca doar nu esti impinsa de la spate sa il lasi pe el sa te ***... Zau, chiar nu inseamna nimic corpul si sentimentele tale pentru tine macar, nu pentru el?

Nu te pripi... Nu intotdeauna ceea ce vrem este si ceea ce avem nevoie, mai ales daca tu ai indoieli si iti este rusine, sau te simti incomod... Mai gandeste-te inainte sa faci pasul acesta.

| iAmFabulosxo a răspuns:

Cati ani ai? as zice sa nu iti pierzi virginitatea de acum. apoi toti o sa te considere o c***a.ar trebui pe la 17-18 ani.chiar si mai tarziu. apoi o sa fi si tu constienta de ce faci si o sa fie normal sa iti pierzi virginitatea.parerea mea este sa spui NU.prima data trebuie sa fie ceva romantic, special.Momente de neuitat. sper ca ti-am fost de foloshappy. funda?happy. si gandeste-te binewinking

| iAmFabulosxo a răspuns:

Daca o faci acum cu el apoi o sa se plictiseasca si o sa se desparta de tine.Mai asteapta cativa ani.si spune=i NU. daca te iubeste cu adevarat, o sa te astepte. daca nu ii convine, o sa te paraseasca.asa a facut si varamio si a stat cu prietena lui 2-3 ani pana cand a fost pregatita.si acum o iubeste mai muuult.si sunt tot impreuna.asteapta 2-3 ani si apoi o sa o faci.si o sa te iubeasca mai mult, crede-ma.dar daca o faci acum, o sa se plictiseasca de tine. sper ca ti-am fost de foloshappy

| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca iti e rusine deocamdata mai bine mai astepti!

| Elena_1404 a răspuns:

Hmm. Mai bine las-o balta. Dar daca intr-adevar iti doresti asta si tii la cel care-l ai langa tine nu ai de ce sa iei un necunoscut. Fii cu prietenul tau intr-un loc retras,sarutati-va cu pasiune si,cand atmosfera se va incinge, daca amandoi intr-adevar vreti asta se va intampla! Nu uita de sarutarile pe gat, chiar si pe urechi si mangaierile in timpul sarutului pe ceafa si par!

| Rebbe99 a răspuns:

No face.Si fratele meu s-a f***t cu una si dupa 2-3 zile s-a despartit de ea.straight face