| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am 24 de ani, sunt virgina si asa doresc sa raman. Nu vreau sa am vreodata treaba cu nimeni, din motive personale. Chestia e ca ma termina pofta sexuala, m-am masturbat in trecut, dar nu o mai fac de ceva ani. In ciuda asteia, tot am pofte. Ceva medicamente anti pofta sexuala?

64 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CarwashOnisor):

Limbrici, tu ai inceput cand, in loc sa raspunzi serios, ai bagat kakatul ala de gluma cu pistolul. Nu te mai da victima, te dreacu. Te-ai bagat acum, molfăie si taci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Miruna333):

Astia care aveti in rutina sex normal ca nu concepeti viata fara asa ceva. Stiti cum e. Eu nu stiu, deci nu am nevoie. Dorinta o are toata lumea. Dar eu una pot sa mi-o infrang.

Ce efecte negative? Faci cancer sau ce? Netul e plin de kkaturi.

| Roger645 a răspuns:

Medical:
"Abstinența sexuală la femei poate duce la atrofie vaginală: senzația de uscăciune vaginală, arsură, durere, sângerare după contactul sexual și prurit local (mâncărime). Risc de cancer crescut. Abstinența sexuală la femei crește riscul incontinenței urinare. "

Daca as fi in locul mi-as obosi hormonii cu un sport intensiv. Daca lucrezi in misiuni periculoase, intr-adevar e bine sa nu ai nici o relatie, ruda, prieten ca va fi primul rapit/ vatamat. Pe de alta parte ar fi maxima greseala sa te combini cu vreun coleg. Alti abstinenti, daca sunt bazati, se pot concentra mai bine la un scop maret, care le consuma cam toata energia.

Daca iti scoti organele sexuale feminine posibil sa devii cam...barbat, par pe piept, voce groasa etc. Nu e vorba de sex, iti dai hormonii peste cap cu daune incalculabile.

| Cavaler001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lipsa sexului te face sa nu mai gandesti normal.