| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am 24 de ani si sunt virgina si asa doresc sa raman. Nu vreau sa am vreodata treaba cu nimeni, din motive personale. Chestia e ca ma termina pofta sexuala, m-am masturbat in trecut, dar nu o mai fac de ceva ani. In ciuda asta, tot am pofte. Ceva medicamente anti pofta sexuala?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ok, am inteles, nu vrei sa faci sex si e treaba ta daca nu vrei sa spui de ce, dar de ce refuzi si masturbarea? Daca nu vrei sa faci sex cu o alta persoana (desi nu inteleg de ce), macar potoleste-ti poftele prin masturbare, decat sa iei cine stie ce mizerii de pastile, care sa-ti mai dea si starea de sanatate peste cap.

| sammie a răspuns (pentru wildthing):

Nu te gandesti ca poate nu vrea sa se dezvirgineze? Isi poate rupe himenul.

| 4evergentleman a răspuns:

Ai fost abuzata sexual?

| Hypefox a răspuns:

Madame.

Te-ai masturbat in trecut.
Poate te-ai uitat la filme porno sau ce ai mai facut dar in orice caz nu mai esti virgina.

Atata timp cat te-ai atins si stii si cum arata o ****, ti-ai patat puritatea asa ca fa bine si gaseste-ti pe cineva si lasa prostiile. Poti sa ajungi sa mori si mai repede caci corpul este construit sa faca sex, nu ca esti tu proasta si zici tu ca nu vrei sa te ***.

Ia ma fata si da corpului ce are nevoie ca or exploda o data hormonii in tine.

Pe de alta parte nici nu stii ce pierzi.
Daca tu treci prin viata asta fara sa fi facut dragoste cu cineva ca sa demonstrezi tu ca esti mai speciala ca nu te-ai deflorat, treci pe langa viata asta ca si cum nu ai trait si existat.

E un sentiment cosmic efectiv de care tu nu o sa ai parte. Ai frica in a suferi sau ca nu-ti gasesti partener? Ca nu poti iubi sau nu o sa fi iubita?

In viata mai si suferi din iubire ca e normal, nu e roz, dar sa decizi ca vrei sa ramai asa toata viata si nu vrei sa ii dai o sansa inimii sa simta iubire de mama, iubirea cand iubesti într-adevăr pe cineva, sa simti dragostea.

Gandeste-te mai bine ce vrei de la viata asta ca azi esti maine nu mai esti si ratezi toate bucuriile pe care ni le-a dat Dumnezeu pe acest pamant.

| anonim_4396 explică (pentru Hypefox):

Nu ascult sfaturi de la găleți de țigănci care atunci cand stranuta, scuipa booli, asa ca tine laughing) lasa-ma dracu laughing))