| sexlove a întrebat:

Buna am abonament pe Vodafone si cand am tele inchis nu stiu ce apeluri am avut as vrea sa primesc ca la cosmote sms cu ce apeluri pierdute am avut cum fac sa primesc si pe Vodafone? dau funda...astept raspunsuri urgent... dar cum activez casuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la Vodafone e o chetie. Ii zice VOX... nu stiu cum se activeaza. Stiu ca am avut pe telefonul de munca.

| InnA_3234 a răspuns:

Cred ca trebuie sa iti activezi mesageria vocala. Ca de fapt aia e cea care iti zice ce apeluri ai. Nu sunt sigura, dar si la mine asa a fost si eu sunt pe Orange, iar cand mi-am dezactivat mesageria vocala nu am mai stiut ce apeluri pierdute aveam cand era telefonul inchis. Repet: nu sunt sigura dar asa cred cum e pe Vodafone nu stiu.
Sper ca te-am ajutat.