| dee15 a întrebat:

Buna

Am aproape 16 ani(sunt virgina)iar prietenul meu are 21(nu mai este). Cand suntem acasa la el de fiecare data se ajunge la peeting.Eu ma las dusa de val, dar nu sunt prea sigura. El mi a spus ca mai bine sa mai cresc un pic, sa ma mai dezvolt(desi sunt destul de dezvoltata). Ma intrebam...1.oare ma iubeste cu adevarat si vrea sa ma protejeze de sex? sau 2. vrea sa, citez"ma mai dezvolt"si nu o fi multumit de diferenta de varsta?

Multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca e un tip cu capul pe umeri care stie ca nu esti suficient de matura psihic si fizic pentru sex. Multumeste-i ca te protejeaza si te intelege. E normal sa mai astepte sa cresti, esti inca minora si sexul cu tine ar fi infractiune.

| monyk a răspuns:

Ma bucur ca ai un astfel de iubit, si fostul meu iubit are 21 de ani, eu am 16, dar la noi nu a fost deloc asa pentru ca el m-a parasit ca nu am facut sex cu el... apreciaza acest baiat pentru ca sigur te iubeste mult...

| Encore a răspuns:

Hmmm ciudat, poate are cu cine sa faca sex, sau nu vrea pur si simplu sa faca cu tine.

| Betty18 a răspuns:

Probabil e un baiat care te iubeste cu adevarat si te respecta

nu te grabi! fa asta cand simti ca esti pregatita

| BlueDreams a răspuns:

Ai gasit un baiat extraordinar. E clar ca vrea sa te protejeze si fi sigura ca te va astepta pana cand va fi nevoie.Nu-l lasa sa-ti scape.Desi mai e varianta ca vrea sa astepte sa fi majora pentru ce ar face el cu tine acum se numeste corupere de minori.

| i.love.me a răspuns:

Te iubeste nu credeam nici eu ca mai exista baieti ca el.incearca sa te protejeze pentru ac te iubestehappy bravo voua

| cristi27 a răspuns:

Daca el a zis lucrul asta inseamna ca e un baiat cu capul pe umeri si chiar iti vrea binele, cinste lui...nu stiu cati baieti ar face ca el, te pup dulce

| frumusica80 a răspuns:

Bravo te felicit ai un baiat de milioane as vrea toti baieti sa fie ca el. Dar din pacate nu sunt foarte multi si tu draguta te rog sa mai astepti e prea repede pentru tine sa faci sex. Te pup pa pa

| byenkutzyk a răspuns:

Daca el ti-a zis asta inseamna ca are intentii serioase cu tine si intr-adevar te iubeste asa ca tine bine de elwinking

| eni a răspuns:

In sfarsit un om destept! care si gandeste. Nu te grabi, mai ai timp pentru sex toata viata.Eu cred ca gandeste ratioanal, si te iubeste.Pa!

| tremuriciiuliana a răspuns:

Dee se pare ca ai dat peste un baiat suuuper ok el vrea sa te protejeze de frica asta pe care tu o ai daca iti doresti intr-adevar sa faci dragoste cu el vorbeste cu el si spune-i ca esti pregatita bafta

| omul89 a răspuns:

Eu zic ca e varianta 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fft acest baiat te iubeste si desta nu are de gang sa antretina relati sexuale cu tine asa ca ai grija de el si an ca ceva nu tio lua an cap ca te iubeste ca se poate ca acest baiat sa te lase sa nu mai fie cu tine dac u nu ai un cpmportament iubitor asa cu sunteti anca ceva iubitiva mult