| Edduard a întrebat:

Am si eu o problema in dragoste si as vrea sa primesc niste sfaturihappyImi place foarte mult de o fata si i-am si spus-o de multe ori si ea stie foarte bine chestia asta si ea mi-a spus de cateva ori ca ma iubeste dar ea nu prea stie ce vrea.Cand o intrebam daca vrea sa fie cu mine imi zicea de fiecare data ca nu dar nu stiu dc daca mi a spus ca ma iubeste dc nu vrea sa fie cu mine? Oare chiar tine la mine? P. S am 15 ani si ea 16 ani

Răspuns Câştigător
| valentinamarinamary a răspuns:

Dar te-ai gandit daca e altceva la mijloc acum pe bune ma pune pe ganduri daca a ajuns sa te iubeasca e mare lucru.tu sa o mai observi ce face ect si mai aruncai priviri si poate ii este frica de ceva am fost si eu in situati din astea si ma simteam penibil dar numai eu stiam de ce! Asa cum si ea stie de ce ti-a raspuns nu! Nu vorbi cu ea ca sigur nnu iti zice de ce mai observo o vreme! BAFTA!

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Tunde-ti freaza aia, arati ca un papusel

| loundy a răspuns (pentru IMC90):

Tu de ce simti nevoia sa te iei de toti? Ti se pare ca esti vreun prodigi sau ceva si noi restul suntem tampiti? Freza lui e foarte misto

| IMC90 a răspuns (pentru loundy):

''Ti se pare ca esti vreun prodigi sau ceva si noi restul suntem tampiti?''

Ai dreptate, dar doar in a II-a jumatate a afirmatiei tale.

| Edduard explică (pentru loundy):

Mersi:*Si chiar nu ma intereseaza ce crede elwinking

| KaRa23S a răspuns:

Nu pot sa imi explic nici eu sincer. Nu ar avea nici un motiv sa nu fie cu tine daca nu are deja prieten si daca zice ca te place. Intreab-o chiar tu: dc nu vrei sa fii cu mine? banuiesc ca ai curaj daca tot ai intrebat-o daca te place

| DimLight a răspuns:

Poate place pe altcineva dar nu e sigura ca acela o accepta / o va accepta, esti optiunea a2a ca sa spun asa..sorry, but don't forget you're the manhee hee

| cosmin_6235 a răspuns:

Du-te ba la gradinita