| nothingelsematters a întrebat:

Cum va dati seama daca persoana iubita va iubeste cu adevarat si nu are de gand sa va foloseasca pentru satisfacerea propriilor placeri nu neaparat sexuale.Intreb asta pentru ca eu sunt acum cu un baiat cu care am mai fost inainte de doua ori. o data mi-a dat el papucii, o data eu.acum vreau sa fiu sigura ca vrea ceva serios, desi cand am vb inainte sa iesim din nou a spus ca asa ceva intentioneaza (vorbea in general ). m-a intrebat daca mai sunt virgina i-am spus ca da si el a spus ca la fel. curios imi spunea ca maicamea sa am grija de cei care vor sa profite de mine.si acum iesim in oras si si-a schimbat comportamentul de cand il stiam eu :vrea aproape tot timpul sa ne sarutam si de-alea. si de aceea va ceream parerea chestia e ca tin f mult la el si vreau sa stiu daca si el

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Intr-un fel te inteleg, pai daca vrea sa se foloseasca de tine joaca foarte ba dar foarte bine teatru din ce ne-ai spus tu... probeazala adica incearca sa nu ii raspunzi 2-3 zile sa rupi contactul cu el (test) si daca te va cauta ca disperatul sau macar se va interesa destul de mult de tine inseamna ca DA! asta daca nu este tipul acela suparacios...

| Chimilica a răspuns:

Nu cred ca se gandeste la sex, in orice caz te saruta des pentru ca ii place cum saruti / te place foarte mult.
Daca intentiona sa te tina pentru sex vorbea altfel cu tine foarte frumos cu vrajeli alte chestii te intreba numai despre sex. Sa va tina mult! Pupici :*

| tzintzi a răspuns:

Ca vrea sa te sarute mai des? Vezi tu ceva neinregula in asta?laughing
Depinde unde se ajunge de la sarut.Acuma nu pot sa-ti spun lucruri exacte pentru ca nu cunosc persoana despre care vorbim.
Trebuia sa dai si tu o varsta si cam ce facea cu tine daca tot ziceai ca tu ai impresia ca el profita de tine happy

| TheoIsBack a răspuns:

Bă.Fată. Iți spun euhee heeToți băieți vor sex indiferent de ce spun sau ce crezi tubatting eyelashesE firea lor biologică.

| nothingelsematters explică:

Pai da.la noi a fost mereu problema la varsta si cam de-asta ne-am despartit pana acum ca ni se parea aiurea ca el sa fie cu un an mai mic decat mine.eu am 18. acum nu mai avem opinia asta.am vb si ne-am dat seama ca noi chiar ne iubim si ne potrivim ca daca ne-am cunoscut de acum doi ani aproape trei ne stim f bine.insa totusi am o mica mica indoiala sa nu profite de mine ca sunt mai mare decat el.el e de fel matur si cu capul pe umeri.nici nu se observa ca ar fi o dif de varsta intre noi. insa imi povesteste mereu de fete in general si-mi spune fanteziile lui ca ar fi interesant cu doua dar atat nu mai mult, eu sunt de fel mai romantica si ma ranesc un pic astea

| nothingelsematters explică:

Da chestia e ca se supara cam repede