| Theo1546 a întrebat:

Buna, am auzit ca daca faci sex anal scapi de cosuri. E adevarat?

12 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Troll care n are altceva mai bun de făcut pe lumea asta. Mori

| Dana2103 a răspuns (pentru Amelya02):

Instigi la sinucidere? Stii ca poti sa raspunzi penal pentru asta, nu? Poti sa ti stergi si contul, daca persoana asta se taie pe maini spre exemplu si te reclama a doua zi, puscaria te mananca

| Amelya02 a răspuns (pentru Dana2103):

Hai nu mai spune? ești libera sa ii iei exemplul

| Dana2103 a răspuns (pentru Amelya02):

Da fa tu asta daca vrei

| cristimihailov a răspuns:

Intr-un fel da, te doare fundul si nu prea iti mai pasa de cosuri.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru cristimihailov):

Cat de tare a fost raspunsul tau rolling on the floor

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Am auzit ca, sa dai la buci, in general nu strica.

| Dana2103 a răspuns:

Daca ar fi asa, de ce ar mai merge lumea la dermatolog, sa ia fel si fel de creme costisitoare si pastile cu efecte adverse? Fii serioasa
Cat despre sexul oral de care ai zis. nu vad de unde rusinea
Nu esti inferioara altor femei, multe fac asta in ziua de azi

| Biciclistul5242 a răspuns (pentru Dana2103):

Da,fac femeile alea care-s curve(scuze expresia)

| Catalin77945 a răspuns:

Troll

| harukodaniel a răspuns:

Vrajeala maxima. laughing

| Rynocher a răspuns:

Daca faci clisma inainte, desigur