| unaboona a întrebat:

E adevarat ca daca faci mult sex scapi de cosuri?

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un mit fals aşa cum este şi cel care dacă naşti se reglează menstra.
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Partial, dar depinde si de alti factori: gene, alimentatie, gradul de stress, miscare, etc, asa ca nu miza pe asta!
Cel mai sigur e sa faci o vizita la medicul dermatolog, care, dupa ce iti stabileste tipul de ten, etc, iti va da tratamentul adecvat! Incearca sa mananci rational, fara chipsuri, prajeli in exces si sucuri carbogazoase!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu e adevărat. Baftă!

| Narfundo a răspuns:

Hmm am auzit si eu de asta.
Este o inventie ca sa ajungem niste rupti tongue
M3nt@l herelaughing

| shtephie a răspuns:

Este doar un mithee hee

| clauss a răspuns:

Si eu am avut si mi a trecut pe la 18-19 ani, o sa ti treaca la maturitate, nu cred varianta asta ca daca faci mult sex iti trece, nu ai decat s o incerci, dar o incerci degeaba

| Miauti a răspuns:

E adevarat si nu e adevarat. dar va las pe voi sa va dati seama.

| pwp a răspuns:

Nu e adevarat!
daca ar fi, nu ai mai vedea pe nimeni cu cosuri! intelegi u dc!

| Anileda a răspuns:

Nu, este o prostie.

| ronin33dan a răspuns:

Caterinca asta functiona undeva prin anii 90-...inca mai functioneaza! NU NU ESTE ADEVARAT! Pubertatea "apare" cu sau fara sex!

| dydy22 a răspuns:

Cu vb asta prosteai fata mai usor sa faca sex, este o prostie asta nu este o solutie.

| Puppetzz a răspuns:

Buna.

Daca actul dureaza cativa ani da... e posibil sa scapi...

Poti incerca la fel de usor sa stai in cap cativa ani. si asa poti sa scapi de cosuri big grin

| cristianorudi7 a răspuns:

Fa tu sex si o sa scapi de el sigur

| LNK a răspuns:

E adevarat ca esti proasta? Daa!

| bianka93 a răspuns:

E cea mai mare tampenie, nu skapi de cosuri daca faci sex.tongue

| Daria1001 a răspuns:

Nu stiu.incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar avea o logica laughing puroiul din cosuri se transforma in sperma sau ce?

| octavianpreda a răspuns:

Pai te lamuresc eu. eu fac sex aproape in fiecare zi cu iubita mea, si tot sunt plin de cosuri.

| ciupy69 a răspuns:

Da este adevarat! se produc tot felul de schimbari si de reactii in organism si asa cica se schimba sangele! de unde si vb:schimba si u sangele! succes!

| zambetcolorat a răspuns:

Fals

| cypryana a răspuns:

E cea mai mare prostie.cineva vrea sa faca baza.Crede ca toata lumea pune botu, dar bafta!