| RaulAndreiCris a întrebat:

Daca te masturbezi iti creste penisul?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod absolut sigur masturbarea NU influenteaza si nici nu provoaca o marire a penisului, indiferent de cat de des sau de mult este practicata. Dimensiunea penisului atat ca lungime, grosime sau forma, este mostenita genetic de la tatal tau. big grin

| Morphines a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Oh, vai, tocmai ai rescris legile geneticii...

| mihai69 a răspuns:

Tot nu și de la mine.

| Nemessys a răspuns:

Daca era asa... toti baietii o aveau de 1 km...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti creste.

| venividivici2017 a răspuns:

Iti cresc coarne si se diminueaza materia cenusie!

| udrescuf a răspuns:

Nu doar ca o sa devii un dependent.

| YellowAngel a răspuns:

O sa iti creasca incapacitatea de a discuta cu fetele si de a avea o iubita, si mai ales ceea de a avea relatii sexuale cu fete.

| YellowAngel a răspuns (pentru YellowAngel):

Imi place ca unele raspunsuri care sunt ok, sunt votate ca negativ. Dar recunosc ca raspunsul meu nu e exact pe ce ti-am raspuns eu.
GazzaRecordsRo mi-a evaluat raspuns negativ.
Eu ti-am dat acest raspuns deoarece am avut relatii cu baieti si din cauza masturbari dese nu mai puteau avea o erectie buna pentru a avea un act sexual.

| doctorandus a răspuns (pentru YellowAngel):

Post hoc ergo propter hoc. Google ce inseamna.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru YellowAngel):

Crect!

| H321G4U5 a răspuns:

Nu ar putea sa iti creasca par pe palma

| 1andrei1234 a răspuns:

Da. dar in jos