| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy...Am avut contact sexual protejat acum 4 luni. E vreo sansa sa fi ramas insarcinata? Menstruatia mi-a venit in fiecare luna, dar din cate am inteles e posibil sa iti vina si pana in a 4'a luna de sarcina.Pls help [-o

6 răspunsuri:
| ÅñdRa a răspuns:

Mai cred ca cel mai bun sfat pe ca til pot da acu este sa iti iei un test de sarcina Barza este cel mai bun si il gasesti la orice farmacie.Eu am auzit ca iti vine decat pana in a 3a luna.Succes

| drumurile a răspuns:

Daca te-ai protejat cu pilule sau prezervativ este imposibil, daca te-ai "protejat" cu coitul intrerupt cum numiti voi protectie, fa-ti un test

| warwara a răspuns:

Sunt cazuri destul de rare astea... poti sa faci un test ca sa fii sigura, dar nu te mai juca cu focul ca nu se merita! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Meduza ne'am protejat cu prezervativ :]
Multumesc pentru raspunsuri :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Meduza ne-am protejat cu prezervativ :]
Multumesc pentru raspunsuri :*

| bubu_1296 a răspuns:

Daca ti-a venit regulat si nu ai avut nici o simptoma in aceste 4 luni adica:ameteli, vomitaturi, dureri de cap, indigestie, balonare, oboseala, sangerari foarte mici si nu ti-a crescut nici macar putin burta, pentru ca din luna a 3-a incepe sa se cunoasca poti sa stai linistita nu e nici o problema.ciclul poate sa iti vina pana in luna a 4-a dar nu regulat si cu intreruperi happy