| Catalin199344 a întrebat:

am avut niste contacte sexuale in ultima vreme neprotejate si aseara am descoperit inainte sa intru la dus niste pete mov-albastrui pe penis? E ceva infectie, ceva iritatie? Ma puteti ajuta va rog frumos? Multumesc!

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Nu-ti face nici o grija in privinta tratamentelo pentru ca oricum va cadea singura.

| kaylla a răspuns:

Dragul meu, nu cred ca este o infectie, datorita culorii! Dupa ce ai facut dus le mai aveai? Poate s-a luat culoarea de la chiloti sau de la pantaloni. In orice caz daca nu au disparut acele pete dupa dus, poti sa te dai cu niste crema de galbenele si daca nu iti trece in 2, 3 zile atunci ideal ar fi sa consulti un doctor! Mult succes si sanatate!

| JoMo a răspuns:

Poate sunt vanatai...