| elena_8318 a întrebat:

am avut o relatie cu un baiat de 2 luni la inceput tineam la el dar dupa un timp am ajuns sa ma plictisesc de el. nu prea avem chef de el deloc chiar daca ne vedeam rara. de accea l-am inselat de 12 oristraight face si ma simt aiurea sad. el stie numai de 1 data si ma iertat. tinea la mine dar eu nu prea ii dadeam importanta si nu pera il bagam in seama, s-a prins ca ceva nu era in regua cu mine. pe 2 mai i-am spus sa ne despartit si el a fost de acord. suntem prieteni. dar debea acum imi dau seama ca tin la el si imi e foarte tare dor de el, dar el se poarta cu indiferenta.straight face

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce ar trebui sa faca baiatul asta,daca l-ai inselat si te-ai purtat cum te-ai purtat? Bineinteles ca e indiferent,chiar daca tu ai vrea sa-l vezi plangand mereu la doi pasi in urma ta.
Poate din toata povestea asta inveti si tu sa apreciezi o inima curata si un suflet devotat,nu le gasesti prea des si nu le arunci asa usor.
Acum,incearca intr-un fel sau altul sa te apropii iar de el, daca te-a iubit, va vrea sa fiti iar impreuna.Numai ca, daca si de data asta ai de gand sa te plictisesti si sa-l inseli, mai bine da-i pace.
Tu decizi.

| alinaiiiioana a răspuns:

Stii nu prea cred ca tii la el...deobicei vem ce nu putem aveawinking e doar o chestie de orgoliu pentru tine ai sa vz...si cred ca ar trebui sa dai cartile pe fata cu el daca sunteti prieteniwinking

| Lysm a răspuns:

Are si de ce nu crezi? Eu sunt de parere ca atat timp cat esti impreuna cu cineva,trebuie sa i te dedici numai ei. Daca ai ineput sa te plictisesti trebuia sa termini relatia atunci cand ai simtit asta, nu sa regreti dupa. Vorbeste cu el frumos, cere-i iertare si explica-i poate te va intelege.Bafta!

| Muresan_6009 a răspuns:

Te-ai purtat ca o pi2da cu el, adica de 12 orii! Mie m-i se pare cam mult.E adevarat ca multe persoane nu stiu ce au langa ele pana nu pierd persoana respectiva.Nu cred ca are rost sa te impaci cu el o sa te plictisesti din nou si iar o sa-l faci sa suferestraight face.Si cum sa nu fie indiferent odata ce l-ai ditrus nu mai face asa ceva. Odata ce te plictisesti desparte-te de urmatorul si dupa fa-ti de captongue

| andreea8pogner a răspuns:

Pai ce sa zic, sincer vb tu nul iubeai si nu-l iubesti nici acum doar ti se pare tie, daca l-ai anselat asta nu-i mai iubire sau placere, dar una ca tine care face asa este c_ _ _ a. hmm scuze de asta dar asa e.

| andreea8pogner a răspuns:

Pai ce sa zic, sincer vb tu nul iubeai si nu-l iubesti nici acum doar ti se pare tie, daca l-ai anselat asta nu-i mai iubire sau placere, dar una ca tine care face asa este c_ _ _ a. hmm scuze de asta dar asa e. dar bine face ca te trateaza cu indiferenta ca asa meriti nu? stai si te gandeste un pic.

| BonnieBonish16 a răspuns:

In afara de partea cu iselatu`am patit la fel! il iubeam la inceput. si dupa m`am plictisit de el. dupa despartire mi-am dat seama ca il iubesc. si ce crezi ca am facut? m`am impacat cu el. si de data asta e mult mai bine. suntem fericiti si ne iubimlove struck. sfatul meu. impacati`va cat mai puteti, sa nu fie prea tarziu!love struck