| no name a întrebat:

Buna am avut o relatie de un an si au trecut 2 saptamani de cand ne-am despartit prima saptamana l-am cautat si vroiam sa ne impakam dar m-a refuzat acum saptamana aceasta nu l-am cautat deloc nici macar nu stie ce fac prin nici un mod.desi el a gresit ma va mai cauta dupa cat timp va realiza ca a gresit totusi a fost un an nu uiti o persoana in 2 saptamani doar te obisnuiesti fara ea... vreau doar sa ma caute desi nu ne vom mai impaka sa am eu sufletul impakat voi ce credeti...

Răspuns Câştigător
| Carmen a răspuns:

Te va cauta doar daca te mai iubeste!

1 răspuns:
| isis5001 a răspuns:

Daca vrei sa ai sufletul impacat cauta-l tu si explica-i motivele care te-au deranjat. Daca nu ajungeti la niciun punct comun pune-ti punct de comun acord si terminat prieteni.