| Azazaa a întrebat:

Am nevoie urgent de parerile voastre...

Pai am fost cu un tip timp de 5 luni.in tot acest timp am mai avutcateva conflikte. dintre care 2 care m-au ranit foarte tare

Prima data cand ne-am certat ff rau a fost acum 3 saptamani ne despartisem si timp de 1 saptamana nu am vorbit de loc aveam de gand sa il uit nu vroiam sa mai aud nimic de el dar sufletul meu tot la el era:-s in saptamana aceasta sa aflu ca ca vrea sa fie cu una dintre cele mai bune prietene de ale mele, o fosta colega de a sa cu care a mai avut o relatie timp de 1 luna dar ne sarutandu-se sau imbratisanduse deci nu o puteam numi relatie:-s dupa ce implinisem fix o saptamana de cand ne cerasem sa ivit ocazia de al il scoate de la igg sa ii spun ca il urasc pentru tot ce a facut[eram fff disperatasad] cand i-am spus.am facut cu am facut si ne-am dat in vorba, l-am facut sa vada ca nu putea avea nici o sana pentru ca ea imi era prietena si pentru ca se afla la aproape 40 de km venind acasa 1 data pe saptamna... dupa toate astea am vorbit cu el cap 3 4 zile in continuu tinanduse de capul meu pentru a ne impaka. pe data de 17 m-am gandit sa ii acord o sansa de dragul relatiei noastra [ implineam 5 luni] si ma gandeam ca nu o sa se mai repete dar.totul a fost bine si frumos pana cand sa ivit un mic[mare] conflict si ne-am despartit din nou[dupa 4 zilestraight face este foarte foarte gelos] 2 saptamani nu am vorbit de loc imi daduse igg la scoala nu vorbeam nici nu ne salutam nici nu ne priveam[ajungeam sa pun fetele atunci cand treceam pe langa el sa vada daca se uita la minelaughing] in astea 2 saptamani sa tot rugat de o tipa de la el din clasa fie fie impreuna cu el genul de tipa: cu vila, bmw-uri taicasu este vice primar.[cred ca va imaginati ce fite poate avea:-& si cat de simandicoasa este straight face ] asa, ealogic ea nu a acceptat sa fie cu el parea sa fie fffff amoreat nu-l mai cunosteam:O

Cat timp am fost despartit eu tot vorbeam cu sora sa mai mica si imi spunea tot ce >facehappylaughing Luni intrase pe mes si am intrebat-o "cf" el mi-a spus ca nu este sora lui la pc ci el apoi ne-am dat in vorba... dar nimic de genul"vrei sa ne impakam" dupa amiaza tot luni la scoala ma salutat imi zambea si tot se tinea dupa mine big grin ii tot spunea verisoare lui adica prietenei mele cele mai bune sa imi spuna sa ne impacam. eu nu am acceptat. cand am intrat pe mes imi tot spunea sa ne impacam si tot nu acceptam. a doua ziimi spunea ca regreta ca a fost un prost ca nu a gandit ce face...sadsi tot asa

Eu il iubesc fff mltcryingcrying si de fiecare data cand mi-a gresit tot eu am sufeti

Ce ziceti sa ii mai acord o sansa:-s:-

3 răspunsuri:
| Jables1 a răspuns:

Nu.

| roxyroxylovepink a răspuns:

Sincera sa fiu nu pentru. ca nu te merita! big grin. (cati ani ai)

| Azazaa explică (pentru roxyroxylovepink):

14 ani blushingsad stiu ca'ss cam mica dar iata. dragostea te maturizeaza:-s