| beautfydenise a întrebat:

am avut-o relatie sexuala ceva mai demult dar nu m-a durut si nici nu mi-a curs sange.si acum nu stiu daca mai sunt virginathinking la urmatoarea relatye sexuala nu stiu cei sa-i spun baiatului daca mai sunt sau nu...thinking

6 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

In primul rand de moment ce ai itretinut o relatie sexuala nu te mai poti numi virgina, iar tu nu ai sangerat pentru ca ai himenul elastic si nu s-a rupt nu stiu ce sa zic dar nu te-as sfatui sa iti minti viitorul prieten pentru ca nu merita, daca ar afla ce vei face pe unde vei scoate camasa?

| KeepCalm a răspuns:

Da, esti virginalaughing
In urechitongue

| диDяEﻉд a răspuns:

Daca ai avut un contact sexual my mult ca sigur nu my esti virgina chiar daca nu a curs sange si nu te-a durutwinking si mie mi s`a intamplat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shunshine...nu mai e nici acolo ca si-a introdus degetul macar o data.rolling on the floorrolling on the floor

| bluexangel a răspuns:

Nu mai est virgina? Virgin=a nu intretine niciodata relatii sexuale

| bluexangel a răspuns:

Nu mai esti virgina? Virgin=a nu intretine niciodata relatii sexuale