| opreacristina a întrebat:

am avut primul contact sexual saptamana trecuta si prietenul meu la inceput nu a folosit prezervativ, nu ma penetrat complet sa ma dezvirgineze si nu a ejaculat in mine, care sunt sansele sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| uncas a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti faci probleme, chiar daca nu ai folosit prezervativ si spui ca nu a ejaculat in tine. Posibilitatea ca sa ramai insarcinata e atunci cand ejaculeaja in tine, sau o faci imediat dupa menstruatie neprotejat.
Dar sa nu intelegi gresit daca o faci dupa menstruatie neprotejat si ejaculeaza in tine poti ramane, daca nu ejaculeaza nu e nici o problema.dar ai grija.FOLOSITI PREZERVATIVUL.bafta

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat