| carmenB a întrebat:

Buna am avut si eu acum 2 luni primul contact sexuala si am avut doar dureri sangerare deloc.si nu stiu daca am un himen elastic sau nu?

5 răspunsuri:
| Christal a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca ai un himen elastic.multor femei nu le curge sange insa nu mai sunt virginehappy
se schimba ceva acolo jos. daca intelegi ce vreau sa zic.
el oricum daca nu s-a dus de tot, s-a perforat cum ar veni.
deci oricum nu mai esti virgina.chiar daca a curs sau nu a curs sange

| Princess_6005 a răspuns:

Idul meu este amalia_the_princess si iti zic acolo.

| carmenB explică:

Bine de atunci nu am mai incercat-o deloc de atuncea? si acum imi e frica pote o sa am dureri mai mari ca aruncea sadsad

| carmenB explică:

Bine de atunci nu am mai incercat-o deloc de atuncea? si acum imi e frica pote o sa am dureri mai mari ca aruncea

| carmenB explică:

Am avut acum 2 luni primul meu contact sexual si nu am mers relatia etc...si acum sunt intr-o relatie cu un alt baiat care crede ca mai sunt virgina credeti ca o sa isi dea seama daca eu am avut o data contact sexual?