| Adrianaalin a întrebat:

De cateva luni, mai exact 4 luni mi-am inceput viata sexuala si nu am avut sangerare, insa durerea a fost existentă. ar fi posibil sa am himen elastic, avand in vedere ca la inceputul fiecarui contact sexual intra putin mai greu?

1 răspuns:
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu are treabă cu himenul. Asta o sa se întâmple mereu daca partenerul are un penis generos şi tu nu eşti foarte udă. Din câte ştiu ai varianta să te uiţi acolo cu o oglindă să vezi dacă mai există.