| Pufuletiiii a întrebat:

Am avut un contact sexual si a doua zi cand am urinat, ma durea foarte rau vaginu si inca ma doare doar cand urinez. Am o infectie, sau poate am luat o boala? Multumesc pentru informatii. kiss
Fundaaa

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Probabil e vorba de o cistita. Ai facut sex neprotejat? Daca raspunsul este da, ai gasit explicatia. Du-te la ginecolog sa-ti dea tratament, nu te lua dupa ce spune cutarica sau cutarica pe nu stiu ce forum. Si o ruda de-a mea are des problema asta si merge la doctor. De multe ori e nevoie de tratament cu antibiotice, care in niciun caz nu pot fi luate dupa ureche.

3 răspunsuri:
| claudia511 a răspuns:

Ai o infectie, du-te la farmacie si cere ceva pentru ea, e ceva comun, dar pot aparea complicatii daca n-o tratezi.

| msKat a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci la un ginecoloc. Eu cred ca e o infectie. Dar poate fi si o raceala (mi s-a intamplat si mie dar nu am avut contact sexual, racisem) deci ar trebui sa te ferevti de frig si sa fii igienica.

| madalynu26 a răspuns:

I s-a intamplat si fostei mele..si asta datorita faptului ca a fost ceva pe penis adica un fir de par ceva de genul si acesta taie sa zic asa..am patit-o si eu si ea