| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un cos pe nas l-am spar dar de 12 saptamani mi-a ramas o urma neagra cu, coaja asa am rupt-o o data sperand ca nu va mai creste dar, la fel e negru cu coaja, se vede f urat Ce pot sa pun sa dispara in scurt timp? (Fara fond de ten )

Multumesc!
FUNDA :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa folosesti spirt, apoi sparge-l, dar ff bine. Apoi, ca sa nu ramana cicatrice, da-te cu unguent cicatrizant. Il gasesti la Farmacie si este ff. bun. Eu il folosesc mereu. Bafta :*

1 răspuns:
| AdelaElena20 a răspuns:

Inseamna ca a mai ramas capatul de la cos sau probabil mai este ceva infectie! Date cu un pic de spirt dar dupa ce rogi pe cineva sa il stoarca bine si in 2, 3 zile nu mai ai nimic