| jenicuta a întrebat:

.am cam o mare problema..imi place de un baiat care este in clasa cu mine..ne intelegem super bine si ne tachinam foarte des.mie imi place la nebunie de el.dar nu stiu cum sa ii dau de inteles ca imi place de el fara sa trezesc suspiciuni colegiilor mei..si cam ce subiecte ar trebui sa abordez in discutiile cu el?

Răspuns Câştigător
| chocco1995 a răspuns:

Invita-l la un suc sau spune-i ca vrei sa mancati o inghetata in oras, si spune-i ca iti place de el, poate si lui ii place, asa nu afla nici colegii ca ati vorbit despre asta

1 răspuns:
| jenicuta explică:

Da-mi facebook-ul tau..si vorbim pe chat