| TwiT3R a întrebat:

Deci pe scurt...de saptamana trecuta am inceput sa stau cu 2 fete mai mult timp si a inceput sa-mi placa una din ele "X" foarte foarte mult si toata saptamana trecuta am vorbit etc si am ajuns sa ne spunem unul altuia pe mess(nu mai puteam sa astept pana sa vina de la mare) ca ne placem si apoi sambata am aflat ( de la cealalta fata "Y") ca nu vrea sa fie cu mine( in ciuda faptului ca la inceput aflasem ca ea ma crede suuuper) iar eu tin la ea in continuare la ea mult si saptamana asta ei i-a mai fost rusine 2 zile de mine si eu la fel(si acum imi e) pana ce s-a enervat si mi-a trimis prin "Y"(pe mess) ca : gata...nu mai il plac nu mai vreau nimic, si totusi cu mine nu prea vorbeste prea mult nici pe mess nici afara dar ea face la fel ca la inceput adica nu ma baga in seama si cand ma uit in ochii ei imdediat se uita in alta parte; faza e ca eu acum vreo 2-3 zile i-am spus ca sa ramanem macar prieteni si a fost de acord dar eu tot vreau ca ea sa ma placa
ce sa fac acum? tin sa spun ca nici nu am intrebat-o pe mess daca vrea sa fie cu mine cand ne-am zis unul altuia ca ne placem...asta o fii problema? sad va rog ajutati-ma! orice sfat sau sugestie mi-ar prinde bine crying

Răspuns Câştigător
| Karisma a răspuns:

Ramii cu x, fundita? daca tear fi placut nu tiar fi scris asa