| LittleRose a întrebat:

buna. am cunoscut un baiat acum cateva zile si a fost ceva.la prima vedere.am vorbit a doua zi pe mess si mi-a spus ca are prietena si ca nu ar strica o relatie doar asa, dar totusi sa incercam si sa stim numai noi. cu tipa aia e pe putin de o saptamana si ea se poarta urat cu el, nu-l baga in seama. mi-ar placea sa fie ceva pentru ca e un baiat finut. mi-a spus sa ma mai gandesc si sa-l sun, iar eu i-am spus sa se gandeasca bine la ceea ce vrea, pentru ca vad ca nici la ea nu ar renunta. ce parere aveti? pe tipa aia o cunoaste de maxim 2 saptamani... funda+vot

Răspuns Câştigător
| Kytan666 a răspuns:

In primul rand daca e deja cu cineva si te vrea si pe tine, nu e baiat finut, nu exista asa ceva. Daca e nemultumit de tipa sa se desparta de ea si dupa vedeti voi. Este tipic barbatesc sa aiba o barca de salvare. Daca nu te deranjeaza ideea fa-ti de cap, insa nu vad ce ai putea intelege din asta. sa zicem ca ii va place de tine, o va lasa pe respectiva si dupa alte " 2 saptamani" tu vei deveni ce-a de care il nemultumeste in discutia cu o viitoare captura.

1 răspuns:
| maryngeorge a răspuns:

Pai te-as sfatui sa-l uiti si sa te duci si sa-ti cauti altul problema este ca daca el este asa de prost incat nu vede ca ia isi bate joc de el lasa-l asa nu are rost ca daca il desparti de ia si el tot la ia se gandeste peste o vreme se va intoarce la ia si te valsa sa suferi si nu cred ca vrei asta.
Orcum multa bafta!