| LittleRose a întrebat:

buna. am cunoscut un baiat acum cateva zile si a fost ceva.la prima vedere.am vorbit a doua zi pe mess si mi-a spus ca are prietena si ca nu ar strica o relatie doar asa, dar totusi sa incercam si sa stim numai noi. cu tipa aia e pe putin de o saptamana si ea se poarta urat cu el, nu-l baga in seama. mi-ar placea sa fie ceva pentru ca e un baiat finut. mi-a spus sa ma mai gandesc si sa-l sun, iar eu i-am spus sa se gandeasca bine la ceea ce vrea, pentru ca vad ca nici la ea nu ar renunta. ce parere aveti? pe tipa aia o cunoaste de maxim 2 saptamani... funda+vot.help!

Răspuns Câştigător
| Nobody_8784 a răspuns:

Mai stiu ca nu e frumos sa te bagi in relatia cuiva, dar daca ea se poarta urat cu el inseamna ca nu-i pasa de el deci nu fi bleaga si incearca.iti spun eu ca nu pierzi nimic ca incerci.Cel mai posibil e sa ramana cu tine si sa nu mai fie cu aia.Pentru ca o sa vada ca tu esti diferita de aia si ca esti exact pe gustul lui! happy

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Am si eu sotie dar nu mi-ar strica si alta "mincare" astfel incit sa ma faca sa-i duc dorul la mincarea cu care eram obisnuit.Nici eu n-as refuza.In cazul asta cred ca depinde in mare masura de cit de al dracului esti in pat.

| motherfucker a răspuns:

Hm... iti place sa fii a 5-a roata la căruţă? Asteapta sa fie liber intai