| Lumy a întrebat:

am cunoscut un baiat pe mess iar dupa un timp am inceput sa ne intalnim. E foarte dragut si are toate calitatile si mi-a placut de el, dar de cand am inceput sa fim impreuna nu il mai plac deloc. Mi se pare ca seamana prea mult cu mine iar eu nu vreau sa am o copie la indigo iar de la un timp nu mai avem ce discuta, suntem mutzi.Acum cateva minute am primit un mesaj de la el in care imi spune sa ne intalnim iar eu nu vreau. cum sa ii spun ca vreau sa ma despart de el, mi-e mila pentru ca ma place foarte mult?sad

Răspuns Câştigător
| Andreea_7493 a răspuns:

Decat sa-l amagesti asa, si sa nu te desparti de el ca iti este mila...pai.mai bine te-ai desparti de el decat sa-l faci sa sufere mai rau...

9 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Uneori nu inteleg fetele oh go on.

| Parintele a răspuns:

Ti-ai batut joc de saracul baiat. Si acum o sa sufere ca prostu dupa tine. Sper sa nu se sinucida.

| Linda a răspuns:

Eventual sa-i spui sa incerce sa nu mai fie atat de indragostit de tine. If he could.

| AllenTJ a răspuns:

Pai ori iti place ori nu, nu il prostii aiurea, ca nici tie nu ti-ar placea sa iti faca un baiat asa, nu e frumos, zi in fata si gata...

| deleuandrei a răspuns:

Cind esti cu el nu ii trage atentia deloc si el va intelege ce se petrece/sau pleaca undeva cit mai departe de el ca sa te uite... dar si tu cum de la inceput sati placa si apoi ba si totul se termina?

| planningmanager a răspuns:

Mie greu sa cred ca nu ai ce comunica cu o persoana care seamana cu tine. Chiar imposibil si crede-ma, am destula experienta in domeniu. Ca nu te mai atrage fizic, asta e altceva.
Get layed: asa o sa aveti mai multe de povestit pe urma. :p

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Sunt fix in aceeasi situatie mai de mult eram foarte indragostit de o fata si am vrut ineaparat sa ma combin cu ea da de cand neam combinat nu-mi mai place de ea si nici nu aveam ce vorbi eu cred ca cel mai bine ar fi sa ma vada ca ma dau la alta.

| Lumy explică:

Gata, am rezolvat problema si am ramas amici

| Lumy explică:

Chestia este ca e foarte frumos dar ma tot gandesc la alt baiat pe care l-am placut