| marina11 a întrebat:

Heiiii! kiss Vreau sa va spun despre mine si Madalin-un baiat cu care aparent sunt impreuna si spun aparent pentru ca noi nu ne-am sarutat...si toate chestiile celelalte care le fac ceilalti prieteni ai nostri.Noi ne-am cunoscut la inceputul anului scolar cand eu m`am mutat in clasa lui love struck.Eu l`am placut de la inceput, iar el m`a placut dupa ce petrecusem cateva ore impreuna.Suntem impreuna de 4-5 luni.Il plac foarte mult si sper ca si el sa faca asta.De cateva nopti il visem imbratisanduma si... mi se pare cam ciudat laughing)
Este o relatie foarte complicata.Multi ma plac pe mine si imi spun lucruri care m`au facut sa ma despart de el, dar el i`a spus unei prietene ca nu poate sta fara mine love struck.
PS:Sunt foarte jenata cand suntem doar noi doi. Ce ar trebui sa fac?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Bemineever a răspuns:

Daca sunteit impreuna, nu ai avea de ce sa fii jenata. Poate ceva functioneaza prost. Daca sunteti impreuna de 4-5luni,si el nu te-a sarutat, fa tu primul pas.Adopta starea de femeie puternica,independenta, preia controlul.Du-te la el si apropie-te usor(dar cand sunteti singuri)si daca nu vrea, il intrebi care-i problema.Ii spui"suntem impreuna de 4 luni si nici nu m-ai sarutat, vreau sa stiu daca e ceva in neregula!"Atunci va fi obligat sa-ti raspunda si vei stii care-i miezul problemei.Fii indrazneata! Bafta multa!>big grin

| marina11 explică (pentru Bemineever):

Ohh God laughing mi-as dori sa fiu asa.o sa incerc oricum :*

| Bemineever a răspuns (pentru marina11):

Trebuie sa incerci...nu e greu.E greu daca stai sa te gandesti, dar cand aplici, nu'ti dai seama cum trece.Stai calma, important e sa nu devii isterica sau agitata! Iei lucrurile cu calmwinkingSa-mi spui printr-un mesaj ce s-a intamplat:*

| marina11 explică (pentru Bemineever):

Ok mersi :*

| anitza2000 a răspuns:

Daca il visezi imbratisandu-te cu el presupun ca inseamna ca chiar ti la el, nu lasa sa te influenteze persoane geloase, gandeste singura...ce ar trebui sa faci? trebuie sa ai incredere in el.e normal sa fi jenata, dar la un momendat ar trebui sa te obisnuiesti cu el, fi tu insati, daca te place, te place asa cum esti