| anonim_4396 a întrebat:

am cunoscut un baiat prin intermediul unei prietene, eu am 17 ani iar el 19, eu avand prieten de un an si 9 luni tot eram interesata de el(pentru ca prietenul meu nu prea ma respecta)... mi-a propus sa ne intalim pe ascuns iar eu am acceptat.pana acum parea un baiat de treaba si fara ganduri la pat... dar dupa prima intalnire(la care a fost timid si foarte atent cu mine) m-a inrebat daca sunt virgina. Oare doar asta vrea de la mine? Eu intep sa tin la el si acum se inverseaza rolurile.il caut cum ma cauta el inainte. Oare ce planuri are acest baiat cu mine. dupa parerea voastra?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca te vrea numai pentru pat din moment ce stia ca ai o relatie stabila si nu ti-a cerut sa te desparti de actualul!
E la mintea copilului!

Asta sa-ti fie invatatura de minte ca nu tot ce zboara se mananca si cu inselatul nu e de joaca!

Din moment ce te-a vazut deschisa spre aventura baiatul ti-a propus evidentul!

| andreeaw a răspuns:

E clar ce vrea: nici un baiat care te iubeste nu va accepta sa te imparta cu altul, te va dori doar pentru el. daca acest baiat stia ca tu ai prieten si cu toate astea ti-a propus sa va vedeti pe ascuns, nu sa renunti la prietenul tau pentru el... at stai linistita in banca ta. in situatia asta mai bine stai singura o perioada, decat sa te lasi sedusa de unul si de altul, care oricum nu te merita happy

| nufar a răspuns:

Oare ce crezi ca vor baieti de la fete?
gandeste-te

| zossor a răspuns:

Daca te-a intrebat de virginitatea ta nu inseamna neaparat ca se gandeste doar la sex in aceasta relatie. poate pur si simplu e o simpla conversatie, aratand astfel cat de deschis este cu tine. iar sa fii deschis cu persoana de langa tine e un lucru foarte important. e o mare placere sa vezi ca poti vorbi despre absolut orice cu partenerul. ar fi bine ca si tu sa fii la fel de deschisa cu el, fara timiditate sau inhibitii. daca vrea numai sex de la tine cred ca ti-ai putea da seama mai mult din comportament decat din ceeace vorbeste... sa vezi cat de departe merge atunci cand stati imbratisati sau va sarutati. bine...recunosc ca majoritatea baietilor se gandesc in primul rand la sex, dar nu poti cataloga si pe el la fel doar dintr-o simpla intrebare a sa.
http://zossor.blogspot.com/