| Allexandraaa a întrebat:

Prietenul meu are 17 ani dar este cam timid. Relatia mea cu el dureaza de vreo 2 luni. Recent am cunoscut un barbat de 28 ani prin intermediul unui amic. Ne intelegm foarte bine, stie cum sa se poarte cu mine si ma excita. Ne intalnim pe ascuns pentru ca si el are prietena dar nu cred ca e bine. Mi-e teama sa nu abuzeze de naivitatea mea pentru ca imi spune tot timpul ca sunt frumoasa, ca-i place ca sunt virgina si ca ar face-o cu mine. Imi place mult de el dar nu mai stiu ce sa fac! sad

Răspuns Câştigător
| Азбука a răspuns:

Indiferent de parerile si sfaturile celorlalti, doar tu hotarasti ce vei face. Ai grija doar, sa nu ai de suferit.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,baga-ti mintile in cap cat mai repede, c-o sa plangi amar in scurt timp!
Nu dovedi ca esti o gasculitsa fara minte, cedand la avansurile unui tip versat de 28 de ani, in afara de sex nimic nu vrea de la tine.
Intoarce-te cuminte la prietenul tau timid si apreciaza-l, esti foarte norocoasa ca il ai!

| MMihai a răspuns:

Să te iei de fund și să sari în sus!

Tu îmi ceri mie consimțământul să renunți la un băiat bun pentru un curvar!

Când eram în liceu era un cântecel în limba română -italiană - o limbă inventată atunci de noi- - : Inocenta. Inocenta, Inocenta, da / si nocenta pura una centa!

Chiar de unde atâta inocență pe capul tău, când de vezi pe ascuns cu curvarul ăla de 28 de ani.

| Hombre a răspuns:

Esti ca si lovita in popou, ti s-a pus de rupt jardeaua. Ce sfaturi, cine te mai opreste cand esti in calduri, pornesti din start pe inselat, succes pe variantele patriei.rolling on the floor

| Addiction a răspuns:

Mai bine pretuieste relatia cu prietenul tau caci ala de 28 nu cred c ao sa-si lase prietena pentru o aventura, pentru ca e evident ca asta doreste.winking

| TheRomanticGuy a răspuns:

Spune-mi ca nu esti din Curtea de Arges...

| motherf a răspuns:

Sigur nu simte nimic pentru tine, vrea doar sa faceti sex.

| anasavu a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic, dar din moment ce el are prietena si se vede si cu tine, e clar ca dk ar fo cu tine ar merge si la altele asa cum face cu actuala. dk esti destepata nu va abuza de naivitatea ta(eu am patit-o, el crezandu-ma naiva a zis hop hai ca asta pica i nseara asta la pat, si teapa ca totusi ma mers la el si bla bla si cand ii era lumea mai draga m-am dat jos don pat si am plecat). poate cum zici tu ca va intelegeti si asa ma ideparte, asta poate fi si un fel de investitie, sa te faca sa crezi ca e de treaba si asa, dar repet asa cum are pe alta si se vede cu tine, nu stiu zau daca s-ar depsarti de ea pentru tine, el va mai merge la altele. ai grija de tine, si sa nu profite de tine, bafta!