| Deea_4962 a întrebat:

am cunoscut un baiat prin intermediul unei prietene, eu am 17 ani iar el 19, eu avand prieten de un an si 9 luni tot eram interesata de el(pentru ca prietenul meu nu prea ma respecta)... mi-a propus sa ne intalim pe ascuns iar eu am acceptat.pana acum parea un baiat de treaba si fara ganduri la pat... dar dupa prima intalnire(la care a fost timid si foarte atent cu mine) m-a inrebat daca sunt virgina. Oare doar asta vrea de la mine? Eu intep sa tin la el si acum se inverseaza rolurile.il caut cum ma cauta el inainte. Oare ce planuri are acest baiat cu mine. dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Nu era frumos din partea lui sa te intrebe daca esti virgina! Dar pote tine destul de mult la tine si il intereseaza daca ai avut relatii cu iub tau de 1 an si 9 luni

4 răspunsuri:
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna! In primul rand eu zic sa te hotarasti pe care din cei 2 ii vrei, pe prietenul tau sau pe celalalt cu care te-ai intalnit pe ascuns, pentru ca daca prietenul tau ar afla probabil ca te-ar lasa balta si nici cu celalalt poate nu vei avea o relatie si asa ramai fara nici unul.
Analizeaza comportamentele lor f bine, ai grija sa nu regreti daca il parasesti pe prietenul tau pentru celalalt.
Nu am de unde sa stiu daca el vrea doar sa ajunga in pat cu tine, insa si mie mi se pare deplasat sa te intrebe daca mai esti virgina.
Bafta!happy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! poate e cumsecade si ep mine m-au intrebat multi chestia asta laughingfara sa ma intalnesc cu ei pe ascuns sau sa ies in oras cu ei deci iti dai seama cauta-lsa vezi cum se mai comp cu tine si at chiar vei vedea nu trebuie neaparat sa vrea sex de la tine.

| itarkan a răspuns:

Ii pot raspunde eu: dupa un an si noua luni cu siguranta nu. Ce ma determina sa spun asta? Tocmai ai zis ca prietenul tau nu prea te respecta, deci nu e alaturi de tine din cauza sentimentelor.
Cel care te-a intrebat daca esti virgina este atras de tine din punct de vedere fizic, si cred ca prea putin il intereseaza partea emotionala intr-o relatie, mai ales avand in vedere faptul ca l-ai cunoscut prin intermediul unei prietene, si banuiesc ca asta nu s-a intamplat de mult timp, ca sa aiba cum sa te observe...

Iti sugerez sa cauti un al treilea baiat, de data asta cu mai multa atentie, pentru ca se pare ca pana acum i-ai atras doar pe cei neinteresati de relatii stabile bazate pe partea emotionala.

| vyolycy a răspuns:

E clar ca doar sex vrea si atat...ar fi bine sa il pui la respect tu pe actualul iubit sau incearca sa vorbesti cu el, poate isi schimba comportamentu.eu am incercat si a mers.vezi poate merge si la tine.succes