| Mirunasss a întrebat:

Buna,am cunoscut un tip am tot vorbit,vorbeam in fiecare zi de dimineața până seara,totul frumos apoi am ieșit la o prima întâlnire care a decurs foarte ok zic eu,dar după întâlnire nu mi-a mai scris urmând ca ieri sa mă întrebe dacă nu vreau să ieșim din nou însă la el acasă. Nu știu ce să fac,ținând cont că nu îl cunosc atât de bine nu as dori sa merg la el. Și nu înțeleg nici de ce daca totul a mers ok la prima întâlnire nu mi-a mai scris după, numai când vrea sa ne vedem din nou. Ce as putea face in această situație?

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ma alatur si eu lui Hammurabi si Violletei...e exact cum au spus ei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vorbeste cu el spune i ca nu esti pregatita sa faci sex cu el, si daca te iubeste te va intelege si veti continua discutiile si intilnirile in parc, la mall oriunde numai nu la el acasa. Ce varsta ai?

| RAY a răspuns:

Este logic ca vrea sa faca sex cu tine, tu te gandeai la nunta, el doar la sex, trist

| Violleta2022 a răspuns:

Tipul nu te prea place si nu mai vrea sa iasa cu tine, dar nu s-ar da in laturi sa scape o partida de sex cu tine, de aceea te-a invitat direct la el acasa, doar pentru sex.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa iesiti la plimbare prin parc sau pe strada pentru a va cunoaste mai bine. Invitatia lui de a merge acasa la el este cu un scop bine pus la punct de el. Acel scop urmarit de el este sa faca sex cu tine si apoi sa-ti dea papucii. Deci in aceasta situatie, tu esti cea care hotarasti ce vei face.

| RAY a răspuns (pentru Emilian65):

Dar ce altceva sa vrei la varsta aia

| Hammurabi a răspuns:

Aș putea pune indigo la ce ți-a scris Violleta2022 mai sus.
Nu te place dar nu i-ar strica o partidă de sex cu tine.
Crezi că dacă o să se ajungă la sex, la el acasă o să te mai caute după? laughing
Cam despre asta e vorba.
Ce ai putea face, numai tu hotărăști.

| sofisis a răspuns:

Hai sa ma bag si eu intre ei. Subscriu celor de mai sus big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, nu ar strica sa mergi la el acasa si sa mai faci putina cunostinta cu el, poate el te iubeste si vrea sa stai cu el la el acasa, nu ar mai strica sa faceti o partida de sex protejat cu prezervativ, si nu ar mai srica sa va luati o pizza si sa mancari amandoi la masa pentru a face mai multa cunostinta si pentru a va casatori, nu cred ca tear chema la el acasa ca sa iti faca ceva rau, daca era rau nu ar fi iesit asa de bine prima intalnire a voastra! Sper ca te-am ajutat, fundita?

| sparklingqueen a răspuns:

Colega de mai sus,are dreptate,vrea sa faca fufu cu tine, si, asculta-ti instinctul, daca nu vrei sa te vezi cu el, nu te duce!