| onfire93 a întrebat:

Buna am cunoscuto in parca era cu prietena ei si facusem un pariu cu tovarasu care eram sa ma duc la ele sa le cer idul. bun n-eam imprietenit si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a spus da (pe mess) Azi cand m-am vazut cu ea am stat pe banca langa ea (era cu inca 2 prietene) am incercat sa ma apropi de ea. dabea m-a lasat sa o iau in brate era distanta si cand a venit vorba de un pupic pe buze ma evitat si a spus ca nu ne cunoastem de putin timp( a doua oara cand ne vedem )peste 10 min a spus ca pleaca si sa stau in parc sa nu vin sa o conduc,, imediat am plecat si eu cu o mare dezamagire si pe drum nici nu ma bagat in seama. m-am simtit ca ultimu fraier ...acum intrebare mea este dc ma evitat si a gasit o scuza ca e prea "Direct" si m-a facut sa ma simt ca ultimu fraier tot daca am intrebat-o si in fata daca vrea sa fim impreuna si a spus da...prietenele ei mi-au spus ca asa e genu ei si o sa ma lase intr-un viitor apropiat. dc my first love broke my heart sad
ps:astept un sfat cum sa nu o pierd sa vada ca imi pasa de ea.Multumesc pentru rabdare

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Stai linistit! si eu poate as fi facut ca ea! tu ai cunoscut-o de putin timp si deja ai pretentia sa te si sarute ai si tu putin rabdare cu fata!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Ai luat-o totusi prea repede...
Si mai era si cu prietenele ei, dupa cum zici...
Nu te mira ca s-a purtat asa.
Incearca sa o abordezi cand o prinzi singura. happy

| elisarktis a răspuns:

Daca nu te superi o fata intelege mai bine o fata decat o intelege un baiat. Sfatul meu este ca daca chiar crezi ca ea este jumatatea ta. Ai procedat gresit cerand contacte inca de pe acum eu una asi fi facut la fel. Daca chiar o vrei o dragoste nu se constuieste intr-o luna sau un timp scurt ar fi trebuit intai sa o inviti undeva iar apoi inca odata si inca pana prinde incredere in tine apoi o iei in prate apoi ii cer un sarut. Un sfat pe moment prinde curaj si du-te la ea si spune-i ca ai gresit si cerei sa te ierte poate nu stiu ii dai si tu niste flori.Inca ceva fata nu are alt iubit sau nu sti?

| Denisaa a răspuns:

Deci... faza cu "my first love broke my heart "si mie mi s-a intamplatbig grin

Dar tu poti salva asta.Nu fi asa cu ea, nu incerca sa o saruti si sa faci chestii de-astea pentru ca poate ea nu e asa. Poate vrea putin timphappyIntreab-o sau pe mess, sau face to face daca mai vrea sa mai fiti impreuna, spune-i ca daca ai suparat-o cu faptul ca ai fost prea direct cu ea, iti ceri iertare, si apoi stiu si eu arata-i atentie dar nu in felul ca o pupi pe gura si chestii.

Daca as fi in locul ei nici eu nu te-as fi lasat sa ma pupibig grinPoate pentru ea e prea devremehappy
Aceasta este parerea mea.

BAFTA! cu "you're first lovelove struck"big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are si ea o feblete si ii este frica sa n-o vada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa a facut sh prietenul meu`...

si eu ma fost de acord`...

da a 2 zi de cand am fost impreunah`

ne1am sh sarutat`:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pari prea disperat!winking

hooo. ia`o mai usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer omule, mai trebuie sa inveti dar nu te necaji
chestiile astea doar te calescwinking asa ca bucura-te de asa cevawinking
ti-ai gasit la cine sa ceri sprijinlaughing)
mai fetelor nu mai invata-ti pruncul pe prostii, ca daca el va face asa nu va fi decat o fata in corp de baiiat.
apuca-te de karate, lupte, sala orice
daca nu vrei atunci apuca-te sa minti de ingheata apele cum ca faci karatewinking
bafta!