| lexXo a întrebat:

happy am facut dragoste cu iubitul meu acum vreo 3 luni si de atunci s-a mai intamplat de cateva ori. de atunci mi-a venit ciclu de 3 ori si nu mi-a intarziat. am o teama sa nu fiu gravida. momentan nu am avut ameteli sau greturi. dar mi se pare ca m-i-a crescut putin burta. cum as putea sa imi dau seama daca sunt gravida? (si mentionez ca nu as vrea delooc sa fiu) funda happy

Răspuns Câştigător
| deadeutzaaaaaaa a răspuns:

Scumpa mea..si eu prima oara aveam impresia k is gravida si stateam cu teama... daca ti-a venit inseamna k nu esti :*:*.dar ca sa fi sigura ia-ti un test de sarcina (dela care se face la orce ora) si te convingi ..si vei vedea k nu esti si ca sa nu mai stai cu grija poti incepe sa ei anticonceptionale (eu iau rigevidon si n-am nici o problema). sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| macktk a răspuns:

Pai nu esti draga. Se pare ca tie sexul iti prieste. Da-i bice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?
Ai merita sa ramai gravida sa te inveti minte ca exista si consecinte.
Din cauza celor ca tine se nasc numai tampiti.

| DJAL3X a răspuns:

Esti proasta rau, daca ti-a venit de 3 ori normal cum mama dracu` sa fii insarcinata?!?